Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehetséges-e létrehozni egy...

Lehetséges-e létrehozni egy olyan vállalkozást ami több területtel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Sokan vannak olyanok akik nem találnak maguknak állást, hiába van meg a szaktudásuk, esetleg végzetségük. Olyan területekre gondoltam amit inkább online lehet végezni. Beszerszek embereket, és én tudok nekik munkát szerezni. Persze az én kezem alatt lesznek és nekem dolgoznak olyan lenne, mint egy cég alkalmazotakkal.Marketinget tanulok,így úgy vélem meg lesz a tudásom hozzá.



Ez mennyire hangzik lehetetlennek?



Azért kérdezem, mert lehet nagyon naív vagyok és kiváncsi vagyok egy reális gondolkodású ember véleményére.


2021. ápr. 19. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt már kiírtad egyszer.... (vagy többször)
2021. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem 😳

Küldenél linket, h ott is elolvassam a válaszokat, kérlek🙏

2021. ápr. 19. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt most nem tudom előbányászni, a megválaszoltjaim között sokáig kéne keresgélni...


De "érdekes" módon ugyanígy marketinges volt a kérdező, és ugyanezt próbálta megtudakolni...

2021. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Az én vállalkozásom is több területtel foglalkozik (némelyik kettő nagyon távol is áll egymástól), szóval alapesetben nincs akadálya, ha minden tevékenységed végzésére jogosult vagy.
2021. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tehát munkaerőközvetítéssel akarsz foglalkozni?
2021. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Belegondolva ez egy normális vállalkozás lenne 😅

Van egy cégvezető

Alatta alkalmazottak

A cégvezető meghideti azt amit eltudunk vállalni. Egyszerű verzió egy honlapon (persze ennél több minden van)

Felkeresnek akik látják a hirdetést én meg kiosztom az alkalmazottak között a melót.

2021. ápr. 19. 14:08
 7/11 xswerdy ***** válasza:
0%
alapvetően egy cég bármivel foglalkozhat, több dologgal is. Ezen nem fog múlni. Ugyanakkor ez az üzleti modell nagyon gyenge.
2021. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

6: már megbocsáss, de borzasztóan lilaködös, naív elképzeléseid vannak.

Miért pont téged választanak, mikor van a "piacon" száz és száz olyan cég, amiknek már vannak referenciáik, kapcsolatrendszerük, stb. stb....?


Te, mielőtt rendelsz egy cégtől, nem nézel utána, hogy kifélék-mifélék? És ha nem találsz semmi értékelhető infót, akkor átutalod oda a pénzt? NA ugye, hogy nem!

2021. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Valahol minden cég elkezdte 🤷‍♀️ de persze tudom,h nagyon nehéz. Meg ezzel azt mondod,h ne kezdjen már senki szabadúszónak, mert már van olyan 😅
2021. ápr. 19. 15:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy ne kezdj bele - hanem azt, hogy próbálj reálisabb lenni...


Csináltál már piackutatást? Van üzleti terved?

Mennyi pénzed van, amiből addig tudod fizetni az alkalmazottakat, amíg nem lesz jelentős bevétel?


És még lenne pár nagyon konkrét kérdésem.....

2021. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!