Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Óvodapedagógus diplomával...

Óvodapedagógus diplomával indíthatnék-e olyan vállalkozást ami gyerekek nyári táboroztatásával foglalkozik?

Figyelt kérdés
Helyszínem lenne hozzá, napközis táborra gondolok, reggeltől délutánig/kora estig, ahol óvodás- kisiskolás gyerekeknek szerveznék/ bonyolítanák le programokat a tábor időtartama alatt. Kell-e ehhez bármilyen egyéb végzettség, vagy óvónőként saját vállalkozást indíthatnék-e így?

2020. aug. 18. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2020. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ha lett infód! Egyszerűen nem találok olyan keresőt,ahova beírod a diplomád és kiadja milyen engedély és végzettség köteles vállalkozást lehet rá csinálni. De fordítva sincs, hogy beírom a teáor vagy övtj kódot és úgy kiírja. Nekem csak hasonló elképzeléseim és végzettségem van,de már egyre jobban affelé hajlok, hogy olyan vállalkozási kóddal csinálom, amihez nem kell végzettség! Neked is ez egy opció. Csak hát mennyivel igényesebb lenne ha a meglévő diploma alapfeltétele lenne a dolognak...
2020. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!