Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen szolgáltatásokat...

Milyen szolgáltatásokat áruljak itthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy online szolgáltatásokat nyújtó webshopot. Sajnos adózás, számlázás, és egyéb szempontok miatt szinte lehetetlen nekem, hogy külföldre "szolgáltassak" ezért marad az itthoni árulás. Ezzel viszont az a baj, hogy félek, mennyire fog majd menni, mennyire veszik majd igénybe az emberek. Én logó készítés, videóvágás, képszerkesztés, weboldal készítés, programozás, szórólap készítés, kép árulás szolgáltatásokra gondoltam. Azt még hozzá teszem, hogy ez drop servicing lenne (olyan mint a drop shipping csak szolgáltatásokkal) persze van amit magam is el tudnék készíteni. Egyik kérdésem, hogy szerintetek lenne e itthon igény ilyen szolgáltatásokra, másik pedig hogy milyen más szolgáltatásokat tudtok elképzelni, amik esetleg működhetnének? Megéri elkezdeni egy ilyet? Kérem szépen csak olyan írjon aki tud segíteni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 23. 01:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!