Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan működik a forex kereske...

Hogyan működik a forex kereskedés?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy egy barátom azt mondta hogy nyitok egy számlát aztán arra veszek csomagot(különböző kisebb nagyobb) ami tartalmaz pénz pl 350 dollárt, és minden kereskedésemnél/hónap végén levon a bróker egy bizonyos %-ot, pl 50. Valami ilyesmit mondott.

De én úgy tudom hogy nyitok egy számlát pl 20k dollárral rajta, és aztán már szimplán csak kereskedek.

Melyik lehet az igaz, vagy mi az igazság?

Meta trader 4 en belüli kereskedésre gondolok de nem hiszem hogy ez sokat számít.

Válaszotokat előre is köszönöm.



2021. ápr. 24. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Epp hogy az szamit sokat milyen brokert valasztasz. Ez hatarozza meg hogy mennyi a szamlavezetes dijja, tranzakcios dij stb stb...
2021. ápr. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem ez a bonyult része...ha nagyon megtetszett a dolog es készen állsz legalább 4-5 évet rááldozni az életedből akkor tanulj, keres fb csoportokat, indulának jó lesz. Utána meg vmi mentor féleséget aki nem veri át a fejed a kamu eredményeivel. Úgy gondolkodj róla, hogy ez ehy külon szakma, házat epiteni se engednek oda, vagy autot szerelni sem gyakorlat nélkül....szakmakent gondolj rá.Es akkor egy jo szakmabeki mennyit tanul? 3 -5 év egyetem, es utana kegalabb 3 év gyakorlat amikor már nem számit kezdőnek. Sok sikert és kitartast.
2021. ápr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a tervem a jövőben, köszönöm a biztatást
2021. ápr. 28. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!