Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehetek egyéni vállalkozó...

Lehetek egyéni vállalkozó autószerelő ha nincs róla papírom? Esztergályos a végzettsegem

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozó lehetsz, de te mint vállalkozó nem végezhetsz munkát. A légitársaságok tulajdonosai sem mind pilóták, de nem is az "igazi" munkát végzik, hanem a cég vezetése a munkájuk. Ha arra gondolsz hogy te mint maszek szerelő fogsz dolgozni, na azt nem lehet.
2021. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 vagyok, azt kifelejtettem, hogy az alkalmazottak közül lenni kell legalább egy valakinek, aki szakvégzettséggel (részletesen a rendeletben megtalálod) rendelkezik. Szóval te ülhetsz az irodában és tologathatod a paírokat, foglalkozhatsz az ügyfelekkel, de a tényleges munkát csak szakképzett szerelő, vagy képzetlen alkalmazott a szakképzett szerelő írányítása alatt végezheti (tehát kell egy "műhelyfőnök" akinek van végzettsége, alá már vehetsz fel bárki)
2021. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
10/11-nek köszöntem a választ, én is így emlékeztem de nem voltam benne biztos, valamit ha jól tudom akkor vannak olyan vállalkozások amihez ha nem papír akkor valami féle engedély kell...?
2021. máj. 6. 18:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!