Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » "Piacos" szabás-varrással...

"Piacos" szabás-varrással kapcsolatos kisbolt nyitásához tudtnátok ajánlani jó nagykereskedelmeket?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyitni egy kis mozgó boltot, vagy piacos kis üzletet. Anyag, vagyis portéka beszerzéshez keresek olyan nagykereskedelmet, ahol tudok venni jó áron varrógépekhez tűt, talpakat, cipzárt, cérnát, gombot, meg mindenféle ilyesmit amit kis piacos asztalkán tudnék árulni. Nézelődtem a googlen nagykereskedelmek utan, de az nekem valahogy nem mond semmit. Van itt esetleg ilyen árus? Hol szerzi be a dolgokat? Megosztaná velem, hol érdemes bevásárolni? Elsősorban pest megyében keresek.

2021. máj. 16. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nyilván a konkurencia nem fogja elárulni
2021. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, nagy konkurenciának számítok, ha pl a nagykereskedelem saját magát reklámozza... Szánalmas az ilyen konkurencia, nem segítek, hozzáállás. 😒
2021. máj. 24. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma, az összes ilyen cucc, kínából származik. A magyar webshopok kínálatát megtalálod a legnagyobb kínai rendelős oldalon,persze töredék áron. Értem ez alatt: tű, talpak, gombok, patentok, szegecsek, kellékek stb. Talán a cérna kivételével. Minden is onnan van.
2021. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, de azoknak a beszerzése eléggé lutri. Legalábbis az alis rendeléseim eléggé kétséges szállítással vannak, még a nyomkövetős cuccok is. Nagyobb értékben, hiába van vevővédelem, ha fontos a beszerzés. Illetve. Kérdés, hogy mennyire fogadja el a nav a kinai számlát amit pl a baboo vagy micsoda ad. Alin még az sincs.
2021. máj. 31. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, mások megoldják valahogy. Próbáld meg értelmezni amit írtam, szaladj neki mégegyszer. A MAGYAR webshopok kínálata, valami úton módon az aliról jön. Az aliexpress kisker, az alibaba nagyker. Onnan szerzik be az árut, kivétel amit nem.
2021. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!