Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a menete egy szépségszalon...

Mi a menete egy szépségszalon nyitásának?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó vagyok. Ma voltam megnezni egy üzlethelyiséget. Szépségszalon fogok nyitni. De ahány cikk, annyi féle információ. Megegyeztünk a tulajdonossal. Előttem már több üzlet is volt oda bejegyezve. Most hogyan tovább?

Hova menjek mit kell intézni?

ÁNTSZ? Volt aki azt mondta mostmar nem ad az ÁNTSZ engedélyt ki. Elég ha az önkormányzatnál szólok hogy ott fodrászat nyílik. Mindenki mást mond. Valaki eltudja mondani ennek a menete?

A tulajdonos sem tudok sok információval szolgálni. Köszönöm a segítséget előre is!



2021. máj. 19. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A könyvelődet kérdezted már? Neki tudnia kell, hogy megy egy üzlet nyitása, mi a menete még segíthet is benne.
2021. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kft-t vagy Bt-t csinálsz, mert egyéni vállalkozóként esélyed sincs túljutni a kezdeti nehézségeken...
2021. jún. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!