Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen munka létezik ami...

Milyen munka létezik ami főnök nélkül,saját időbeosztásban végezhető?

Figyelt kérdés
amit pl. itthonról tudnék csinálni pl. a gépen, mondjuk szövegírás,ilyesmi, ami fizetéskiegészítés lehetne,kérdőívezés.stb

2021. máj. 26. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Magyarul nem értesz semmihez?
2021. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Saját vállalkozás.
2021. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Saját vállalkozásban a magad főnöke vagy. Egy időben voltam próbavásárló, de az se fizet valami jól.
2021. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Aki erre vágyik, annak a vállalkozás való.
2021. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a vállalkozásban az összes ügyfeleid a főnökeid :D
2021. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de milyen fajta vállalkozás van esetleg tudnátok adni ötleteket ? egy próbavásárló hete hogy néz ki kb ?
2021. máj. 29. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A próbavásárlás csak alkalmi dolog. Van hogy egy héten összejön 2 is, de van hogy 1 hónapig semmi. Vannak ilyen próbavásárlós oldalak, fent vannak a "küldetések" hova mikor menj, mire kell figyelni. Akcó előtti napon még felhívnak egyeztetni, aztán megcsinálod a melót, majd megírod a jelentést.

Nem sok pénz, 1-1 ilyen 1000 Ft körül fizet.

Amúgy mihez értesz? Abban kell vállalkozni.

2021. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan leszólják de nekem az Appen is bejött egy ínséges időszakomban. Kb annyit kerestem mint a próbavásárlással azaz heti pár ezret :/ És őszintén szólva nem tudom mennyire lehetett volna tovább fejleszteni ugyanis amint lett rendes munkahelyem, kiszálltam, viszont kb azóta bombáznak újabb és újabb projektekkel. Lehet, hogy egy minimálbérnek megfelelő összeg is összejött volna heti 40-60 ó itthoni és környékbeli (magyar kiírásokat, táblákat kellett fotózni :)) melóval. Aztán hajkurászhattam volna az adózási lehetőségeket... mindegy, keress rá, annyit érdemes tudni hogy tök bizonytalan, mikor indul be 1-1 projekt, elég hosszadalmas maga a "kvalifikáció" is viszont onnantól sínen vagy. Alap angol muszáj hogy értsd mik a teendők, az adminisztrációban de a munkában is. Komplexebb projektekhet meg főleg.

És ha keresel valami ilyen lehetőseget és mellé egy részmunkaidős vagy alkalmi trógerolást?

2021. jún. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!