Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akiknek "sajat" vallalkozasuk...

Akiknek "sajat" vallalkozasuk van, azoknak hogy indult be, hogyan jott letre?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9. te magaddal vitatkozol? Te írtad a 4est...
2021. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

És hol van az az opció, hogy "Fiatalon, NEM keményen megdolgozva, kezdőtőke és szerencse nélkül sikeres"?

Mert saját magamat tekintve ilyen is van.


Én Virtuális Asszisztens vagyok.


- Szerencse/jó helyen, jó időben:

Egyáltalán nem szerencse volt. Tudatosan felismertem, hogy (akkor még) annyira nem népszerű szolgáltatás, hogy több millió legyen belőle a világon, de annyira igen, hogy megérje belekezdeni.


- Kezdőtőke:

Még csak nem is kellett kezdőtőke hozzá. Persze, kellett hozzá egy gép, telefon, jó internet.

Amikre én költöttem (PMS, számlázó, bélyegző, time tracking program, egyszeri adótanácsadás), azok sem "kellettek" hozzá, csak én jobbnak éreztem ha van.

A projectmanagement intézhető lenne egy Excel chart-on, számlázónak használhatnám a NAV-osat, bélyegző igazából nem kötelező, és a time tracking is mehetne önbevallásosan.


- Kemény munka:

A munkám az elején sem volt kemény, mára pedig már végképp nem.


*****


Hogy mivel lettem sikeres?


A megfelelő országok irányába mentem szolgáltatás terén (EU-n belüli és magyar ügyfelem nagyon-nagyon ritkán van), az első perctől fogva becsületesen és minőségi munkát végzek, garanciát vállalva.

Így a bevételem legnagyobb részét a törzsvásárlók teszik ki, illetve a rajtuk keresztül érkező újak. Marketingre szinte egyáltalán nem költök.


Csak és kizárólag az első pár hónapban dolgoztam többet, mint a hagyományos havi 176 (22 munkanap * 8 óra) óra.

Azóta is, a legmagasabb havi munkaóraszámom 164 volt, de az a hónap hozta is az elvárt 1.400.000 HUF-os adózótt, nettó végeredményt.


Átlagosan 150 óra körül dolgozom egy hónapban, és az hoz 1.000.000 HUF körül. (Arról az összegről beszélünk ami a legvégén a zsebemben marad)


Üdv,

egy VA

2021. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez meg mi a tök?
2021. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!