Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ma 2021-ben érdemes személyi-e...

Ma 2021-ben érdemes személyi-edző vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 10 évben azt láttam, hogy nagyon felfelé ívelt ez a szakma. Sokaknak minimális tapasztalattal és tudással, csupán a jó marketing segítségével sikerült elég nagy profitot bezsebelni.

Jómagam kellő tapasztalat és tudás birtokában vagyok, de a marketing nem az erősségem. Továbbá a 2020-as covid helyzet óta, úgy gondolom elég ingatag ez a talaj.



2021. júl. 27. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat marpedig nemcsak jonak kell lenni hanem jonak is latszani... Biztos van ra mod hogy felfuss mint szemeli edzo, facebookon es instan kapcsolatok kiepitese, youtube videok stb. Aztan elobb utobb betalalnak az emberek.
2021. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, zárkózott emberként ez viszonylag nehéz. De lehetséges.
2021. júl. 27. 08:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazából a kérdésedben le is írtad a választ :)
2021. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes. Főleg a covid óta annyian nyitottak az online felé, hogy tele a youtube több milliós nézettségű videókkal. Én is 2 éve edzek itthonról, semmi szükségem a teremben személyi edzőre. Ha mennek, akkor csakis csoportos órákra a szocializáció meg eszközök miatt. Nagyon ritka az a személyi edző, aki csak abból él és nem tart csoportos órákat..
2021. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Online edzés is létezik. (Bár én ebben nem hiszek)
2021. júl. 27. 09:01
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, kipróbálhatod, de nagyon nagy bukás lesz, rohadt jó marketing meg csoportos órák nélkül jó ha össze tudsz szedni 200 ezret, amiből még a KATA 50 ezer is lemegy. Arról nem is beszélve, hogy nagyon időszakos munka, nyáron kevesen járnak terembe. Ha a marketingköltséget is beleszámolom a 200-ba, akkor kb 100 ezred marad, mert az is karcolja az 50 ezret.
2021. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd jövőre, ha a Covid-nak teljesen vége és mindenki visszamegy homeoffice-ból. Akkor majd le akarják dobni a felszedett kilókat. :D
2021. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7.

Honnan gondolod, hogy jövőre vége lesz ennek az egésznek? Sajnos én ezt sokkal sötétebb színben látom.

2021. júl. 27. 14:10
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: A Spanyolnátha se tartott 2 évnél tovább, most meg még vakcinánk is van.
2021. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is ezen gondolkozom egy ideje, mivel 10 éve foglalkozom az edzéssel. De úgy láttam eddig, hogy nem érdemes belekezdeni, ha kisebb városban élsz nem kérhetsz annyit, hogy 1 főre megérje, a csoportos edzés meg már nem személyi edzés. Szóval ha 200 ezret ki tudnál termelni a számláidon felül, az már nagyon jónak számít szerintem. Viszon ehhez elég sok órát le kell nyomnod, hogy meg is legyen.
2021. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!