Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Etsyn milyen módon tudnék...

Etsyn milyen módon tudnék külföldre is szállítani?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyitni egy Etsy shop-ot viszont gondba vagyok azzal, hogy hogyan tudnék Magyarországon kívülre szállítani. Rengeteg futárszolgálatot megnéztem viszont mindnél nagyon drágán jönne ki egy feladás. Valaki akinek van már ilyen shopja tudna tanácsot adni? De igazából bármilyen ötletnek örülnék.

#szállítás #etsy shop
2021. aug. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs okosság...
2021. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz rá az Intial X nevű youtube csatonára.
2021. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A digitális szállitás a legolcsóbb.

Milyen terméket akarsz eladni? Egy kulcstartónak nyilván nem lesz olyan szállitási költsége mint pl egy 10 kilós 100x80 cm-es festménynek.

2021. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre vászontáskák vannak tervbe.
2021. aug. 5. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyar posta a legolcsóbb, esetleg az EMS, gyorsabb kicsivel de nekem egyik sem vált be hosszútávon.
2021. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kezdetnek szállíts magyarországra és a környékbeli országokra, aztán majd látod, ha van rá kereslet, amit csinálsz, lehet hogy lesz, aki hajlandó kifizetni a postaköltséget, hogy megkapja a cuccod. (én láttam már olyat is, hogy a termékleírásnál ott van, hogy a felsoroltakon kívül máshova is szállít, megbeszélés alapján.)

amúgy meg a posta, európában nem kérnek horribilis árakat csomagokért sem, egy vászontáskát meg egy levéltasakba is bele lehet hajtogatni.

2021. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Etsyn biztos nem lesz magyar vevoje, ez ugy hulyeseg ahogy van. Nyugodtan szallithatsz magyar postaval az elejen.
2021. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!