Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bele lehet kezdeni számítástec...

Bele lehet kezdeni számítástechnikai vállalkozásba szerelés meg bolt ha mondjuk csak egy szoftver üzemeltetői papírom van?

Figyelt kérdés
Huszonéves már hobbiból benne vagyok a dologba,olyan suliba is akartam járni de sajna,nem lehetett helyette mást kellet tanulnom aztán meg ugye dolgoztam. Viszont mindig is ez érdekelt.

2021. aug. 10. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Egy KFT-t csinálhatsz ahol te vagy az ügyvezető de ha a számítógépet nem szakember javítja az kontármunka lesz. Ilyen szempontból te kontárnak számítasz a szoftverüzemeltetői papíroddal mint gépeszerelő.

Teherautó jogsival sem vezethetsz buszt, hiába marha nagy mindegyik.

2021. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért van olyan képzés, hogy számítógép javító? Mert szerintem az informatikus nem igazán fedi, hiába felsőfokú, ellenben egy elektroműszerész sem igazán erről szól. Ezt vagy tapasztalatból, vagy másoktól lehet megtanulni akarattal, érdeklődéssel, kitartással.


A bolthoz kereskedelmi végzettség kell.

2021. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen vállakozásba belekezdhetsz, autószerelő műhelyt vagy fogorvosi rendelőt is nyithatsz. Végzettséggel minden esetben a konkrét munkát végző embernek kell rendelkeznie. Magyarul alkalmazottat kell felvenned. De ettől még lehetsz te a cég tulajdonosa, ügyvezetője.
2021. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Teherautó jogsival sem vezethetsz buszt, hiába marha nagy mindegyik."


Hát a számítógépszerelés, meg a közlekedés nem egy kategória, nem is egy hatóság ellenőrzése alá tartozik.


Szerintem kérdező az önkormányzatnál érdeklődj.


Ha szerencséd van nem értenek hozzá, és simán kapsz működési engedélyt!

2021. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve, hogy partnerszervíz is lehetsz, ha nagyon akadékoskodnak akkor közlöd az önkormányzattal, hogy nem te végzed személyesen a javítást (mégha igen is) hanem elviszed szakszervízbe stb és csak az ügyintézést illetve az újratelepítést végzed a szoftverüzemeltetői végzettségeddel!
2021. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4/


Majd utána kérdezek.

2021. szept. 29. 23:56
 7/7 A kérdező kommentje:

5/


Na ez eszembe sem jutott

2021. szept. 29. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!