Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha a barátaim aszisztensként...

Ha a barátaim aszisztensként dolgoznának a saját képregényemen (főállásban) akkor be kéne jelenteni őket?

Figyelt kérdés

Ha egyszer dolgoznánk így közösen, de jóban vagyunk és igy jobban megoldható, adózniuk se kéne úgy..

Persze nem valószínű hogy bárha eljutnék ilyen esetekhez..(foleg ha illegalis)


Nekem ez olyannak tűnik mintha a szomszéd srác 2 hetente füvet nyírna egy idős néninél (pénzért)..


Érdekes egy kérdés tudom.. de ezért van az oldal


Válaszotokat előre köszönöm



2021. aug. 16. 18:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Nem magyarországon szeretnék képregényt készíteni.

Nagyon szépen köszönöm a dolgokat, bejelenteném őket ha egyszer ilyen szituációban lennék..:D


Meg ha már képregényeket csinálNÉK, akkor már természetesen közösségi platformokon osztanám meg a készülését. Tehát youtube-on, tiktokon, és egyéb más helyeken.

Már ez a 2 is bevételforrás.


Meg ha valakinek össze kell állítani egy koncepciót vagy dizájnolni egy karaktert, ezzel is tudnék pénzt keresni.


Persze ez mind olyan hogy sokat kell tanulni a rajzolást és nem elég csak tervezgetni.


Kell papír is ha pl illusztrátor vagy, vagy esetleg grafikus.

Es itt a bökkenő, hogy nem elég jól rajzolnod hogy egyetemre járhass. Jól kell hogy sikerüljön az érettségi meg kellenek pontok.


Képzésekkel már nem tudom hogy állnak.

De ez az egyetemes dolog nagyon jó lenne.

2021. aug. 18. 03:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!