Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A webáruházatok elindítása...

A webáruházatok elindítása után mennyi idővel érkeztek be az első rendelések?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, milyen jellegű webáruházatok van és mennyit kellett várni az első megrendelésekre. :)

2021. aug. 20. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elso honapban egy eladásom se volt, masodik honapban facebookon hirdettem igy sikerult 10 termeket eladnom es ezzel kozel 20000 forint profithoz jussak. Utana beallt havi 2-3 eladasra. 1 ev utan sikerült atlepni a havi 20 eladast. Most szinte 3 evnel tartok, 5 evre vettem a domaint szoval meg 2 evig nem zarom be, de azt elarulhatom hogy nem akkora business mint azt ahogy sokan sok helyen irjak. Csak survivor bias...
2021. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamelyiknél már az oldal építése alatt befutott 1-2 rendelés (aztán azóta se jött több). Első hónapok nagyon gyászosak voltak mindegyiknél. Ezért is váltottam szolgáltatásra a fizikai termékről.
2021. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dolph83 válasza:

Anonim most is nagyon jól leírja a probléma lényegét. Hogy mennyire lehet sikeres egy webáruház az nagyban függ a termékeidtől is, meg a stratégiádtól is. Ha olyan termékeket választasz, amelyekre nagy a tömegigény /mobiltelefon, usb kártya, papír-írószer,/ Akkor nemcsak a tömeges kereslettel, hanem a tömeges kínálattal is számolnod kell. Ezeken a piacokon olyan ismert cégekkel kell megküzdened, mint az emag, media markt, vagy papír-írószer vonalon a pátria. Ezek a cégek már elismert befutott brandek, csak a nevükre havi több ezer keresés van. Pl a Pátriára havi 1900 a google keresések száma. Hirdetésekkel persze megjelenhetsz azonnal közöttük, de az elég költséges mulatság, és szépséghibája, hogy a kattintások után fizetsz, nem a vásárlások után. Jelenleg én 3 oldalt kezelek, és mindháromhoz tartozik fizikai üzlet is. A 3-ból 1 oldal főleg szolgáltatás, egy vegyes, és egy csak termék. Szóval több oldalról is látom a dolgokat. A pátria számait azért is ismerem pontosan, mert papír-írószer vonalon nekem ő az egyik fő vetélytárs, és nem könnyű egy ilyen nagy brand mellett eladni.

[link]

Pedig a termékeink ugyanazok, mert ők a nagykerünk az áraink meg jellemzően jobbak is...

2021. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!