Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak itt olyan Grafikusok,...

Vannak itt olyan Grafikusok, Kiadványszerkesztők akik magánvállalkozásban krzdtek el dolgozni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet az egészet elindítani?

Mi kell hozzá, mi a folyamata, hogy valaki el tudja indítani a maga kis vállalkozását ebben a szakmában?


Már kb 3 hónapja próbálok elhelyezkedni, de eddig sikertelenül, ezért gondolkoztam valamiféle vállalkozás indításában, viszont így tapasztalat nélkül nem tudom ez egyáltalán mennyire lehetséges.


Gondoltam itt pl. Webshopra, valamijen minták, sablonok készítésén, viszont még konkrét ötletem nincs.

Az lenne a legjobb, ha sikerülne elhelyezkednem valahol, de ez jelenleg elég nehéz.


Nagyon hálás lennék, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat, veleményeteket, esetleg leírnátok azt a folyamatot ahogy ebben a szakmában vállalkozók lettetek.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 29. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!