Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amazonrol rendelt termek...

Amazonrol rendelt termek tovább árusítása? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval, amazonrol kiválasztott termékek, amikkel itthon nem találkozik az ember, ilyen termékek köré szeretnék webshopot építeni.

Kérdésem az, hogy hivatalosan ez hogyan lehet kivitelezni? Kata vállalkozóként? Egyáltalán ha rendelek az amazonrol pl. 30db termeket, egyáltalán azt tovább lehet értékesíteni?



2021. szept. 3. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha ennek nem tudsz utánanézni neten,akkor hogy tervezed a vállalkozás üzemeltetését? Lehet jobban jársz,meg egyszerűbb,ha jófogáson,meg Facebookon hirdeted.
2021. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Bármit tovább értékesíthetsz
2021. szept. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet persze. Katában is lehet, csak nem biztos, hogy megérné.
2021. szept. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Kata erre nem lesz tokeletes szerintem, de majd emglatod. Konyvelot keress, o megmondja
2021. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kata a legszarabb választás ilyen esetben!
2021. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1/5 Utána tudok nézni. Kíváncsiságból érdeklődöm, ha nekem eszembe jutott biztosan másnak is, és hátha pont nézi olyan a gyakorikerdeseket aki ilyet csinál 😅


2/5 Röviden, tömören, Köszönöm!


3/5 Kitudnád fejteni miért is nem lenne jo KATA-ba? Illetve, hogy szerintem melyik forma lenne akkor a legjobb.


4/5 Tőled is ha kérhetnék egy kicsit bővebb írást azt megköszönném!


5/5 Szerinted melyik lenne a legjobb választás? Köszönöm!


Megeszer is köszönöm mindenkinek a gyors választ! 😊

2021. szept. 3. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hármas vagyok. Nem lehet pontos tanácsot adni, mivel nem ismerjük a többi körülményt. Én nem mondom, hogy a kata a legrosszabb, mert nem biztos. Lehet a te helyzetedben átmenetileg a legjobb döntés lenne.

Azért írják sokan, hogy a kata nem jó, mert ott a teljes bevételed csökkenti a kata keretedet és nem tudod elszámolni a beszerzéseket és egyebeket. De tényleg nem lehet erre így konkrétumot mondani, az egyéb tényezőket is ismerni kellene hozzá.

2021. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!