Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi lehet a kereslet egy...

Mennyi lehet a kereslet egy hazi keszitesu szappan vallalkozasban vagy online rendelesben?

Figyelt kérdés

Ha tenyleg barmilyen formaju es illatu szappant lehetne rendelni, szerintetek van akit ez erdekelne? Nyilvan szepen becsomagolva diszdobozba.

Nagyon konnyen lehet elkesziteni es nem is adnam dragan egyaltalan. Kivancsi vagyok a velemenyekre.

De ha valakinek van mas otlete azt is meghallgatnam. :)



2021. szept. 5. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

" es nem is adnam dragan egyaltalan."


Dehogynem!! :-)

Ahhoz, hogy online - legálisan - árulj szappant, ki kell váltani a vállalkozóit, ami min. havi 50 ezer ft adóval jár, kell egy online felület, engedélyeztetni a szappan összetételét (hogy ne legyenek kiütésesek, stb az emberek) iparűzési adó, esetlegesen könyvelő, alapanyag, helyiség kialakítása, ahol készíted, stb.


A keresletet nem tudom, de elég sokan csinálják már:

[link]

2021. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok: nézd meg, mennyi mindent kell/illik feltüntetni egy kézi készítésű szappannál:

[link]

2021. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alomvilagban elsz, gyartottam mar szappant, messze nem annyira jo business es nem megy ilyen konnyen, hónapokig tart az egedelyeztetes, minden "receptet" be kell vizsgaltatni es ha valaki valamilyen nem vart mellekhatas vagy barmilyen hulyeseg miatt beperel ( csak mert tudod, nagy az internet es mindenki maskepp keres penzt vagy csak siman konkurenciaja vagy ) vagy radkuldi a fogyaszto vedelmet akkor jol fel kell kosd a gatyad, sot, akar bortonbe is kerulhetsz...

Persze kivulrol ez nem latszik. Kezd el es meglatod, sok sikert!

2021. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

"Nagyon konnyen lehet elkesziteni"

Szerinted nincs mostanában kismillió önmegvalósító huszonéves cicalány, aki mögött van egy anyagi biztonság (apuci vagy apuci), és unalomból kitalálja az évszázad bizniszét: cuki szappanok?

De, millió ilyen van. És műkörmös. Az még a vállalkozói szent grál. Csakhát ha az összes barinő műkörmös akkor nem könnyű.


És nem lenézni szeretném egyik szakmát sem, biztos van nagyon jó és elhivatott szappanos és műkörmös is, csak arra akartam utalni, hogy ezek nagyon népszerű szeszélyek.

2021. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 + mocsok sok markegingre elköltött pénze, hogy az ő 0 km es cégétől vegyem a szappant és ne a más bejáratott , más ismert és megszokott márkát vegyem.
2021. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!