Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dunaújvárosban milyen hamar...

Dunaújvárosban milyen hamar lehet munkába állni Woltos vagy Netpincéres futárként?

Figyelt kérdés
Dunaújvárosban szeretnék Woltos vagy Netpincéres futárként dolgozni. Már mind a két cégnél teljesítettem a jelentkezési folyamatot, és most várom, hogy felvegyék velem a kapcsolatot. Hallottam olyanról, hogy Budapesten akár hetekbe vagy hónapokba is telhet, mire keresnek. Dunaújvárosban is ennyire hosszúak a várólisták? Mik a tapasztalataitok?

2021. szept. 7. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom kihalásos alapon megy. Ezáltal meghatározhatatlan, hogy mikor kerülsz sorra.
2021. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, elsősorban az a meghatározó, hogy mennyire sok a rendelés, tehát mennyi futárra van szükség. Mivel itt az ősz, nekem az lenne a logikus, hogy többen fognak rendelni, tehát több futár kell majd.
2021. szept. 7. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

valóban logikus, hogy a rendelések mennyiségétől függ, de az meg nem törvényszerű, hogy ősszel többen fognak majd rendelni. lehet igen, lehet nem.


én Szegedre jelentkeztem, tavaly december közepén és májusban hívott fel az egyik szervező, hogy most tudnék menni, ha szeretnék...csak én meg nem mentem, mert idő közben több lett a munkám(másodállásban csináltam volna). mondtam neki, hogy júniustól valószínűbb lenne, hogy tudnék menni, de már újra nem jelentkeztek, szóval nyilván most megint telített a csapat.

2021. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Ez Wolt vagy Netpincér volt?
2021. szept. 7. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
wolt volt. amúgy vicc, de pont rá fél órára hívtak, hogy most megint keresnek :D de sajnos most sem tudtam elvállalni.
2021. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!