Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes 7-8 milliót...

Mibe érdemes 7-8 milliót fektetni? Vagy milyen vállalkozást érdemes indítani?

Figyelt kérdés
Saját ingatlanom van már. Így mit érdemes kezdeni ezzel az összeggel? Érdemes webshopot nyitni esetleg?

2021. okt. 6. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Így hogy fegalmad sincs semmiről szerintem tedd állampapírba.
2021. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biiiiiitconnnnnneeeeeccct

Amugy nem,

Bitcoin

2021. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allampapirba ne tedd. Sose fogod viszontlatni…
2021. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vállalkozásba csak akkor fogj, ha hajlandó vagy érte napi 10-12 órát dolgozni, úgy is hogy akár az első évben, alig van profit. Én mondjuk vállalkoznék belőle, de nem mindenki olyan alkat, nem is kell mindenkinek annak lennie, felejsd el az ilyen motivációs előadók dumáit, hogy csak akkor vagy igazán valaki ha vállalkozol. Én diverzifikálnám a portfóliómat. Részvények, esetleg kriptó, állampapír. Meg kérdés mit szeretnél. Nagy profitot, akár nagy kockázattal is, vagy megelégedsz azzal hogy nem inflálódik el a tőkéd, annyi profitot termel csak, de kisebb kockázattal.
2021. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Állampapír és Bitcoin is jó ötlet amúgy.


BTC most 55000$, 1 hónapon belül 70000$ lesz, ez a tippem :)

Persze a laikusok ezért lepontoznak, mint amikor 600$ ért, és javasoltam itt minden kérdés alatt, hogy mindenki vegyen :D

2021. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!