Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2 millió forintot mibe lenne...

2 millió forintot mibe lenne érdemes fektetni? Valami egyszerűbb vállalkozást szeretnék.

Figyelt kérdés
35 ezres, eléggé lepukkant város. Kocsma, bár, hot-dogos, bármi ötlet jöhet. Tudom, hogy nem sok pénz, de hátha tudtok valami jó ötletet.
2020. aug. 10. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Örület, hogy azt gondolod, hogy 2 millió forintból bármilyen vállalkozást el tudsz indítani.
2020. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Így semmibe.
2020. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
végezz el egy szakmát(kőműves, burkoló, akármi) dolgozz alkalmazottként 2-3 évet és közben építsd fel a saját szerszámparkod meg szerezz tapasztalatot, utána próbálkozz saját vállalkozással.
2020. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem miért hiszik azt itt az emberek, hogy nem lehet 2 miskából vállalkozást indítani. Egy hotdogos stand simán kifér annyiból.
2020. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha van bármi, ami nagyon felbosszant, hogy nincs arrafelé (csak egy tipp: nonstop abc), vagy egy jelenség, ami minden X típusú vállalkozásban az őrületbe kerget (pl. pont nyáron nem elég hideg a sör), akkor arrafelé el lehet indulni. Persze a legjobb, ha nem könnyű versenyezni veled majd, tehát kimondottan minden apró hibádat észre kell vedd és meg kell oldanod rekordidő alatt úgy, hogy a többi rájönni is alig tud a megoldásra, ha egyáltalán tud róla, hogy rosszul csinálja. De ne az legyen a lényeg, ki mit csinál rosszul, hanem csakis a te céged, a nyugodt, elégedett alkalmazottakkal, a mindig penge készlettel vagy termékekkel, a nagyszerű vevő- vagy ügyfélkezeléssel, ésatöbbi. Nagyon jó könyvek születtek ilyenekről.
2020. aug. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

2 millió Ft nem sok. Az ingatlan drága, a jármű és a szerszámok szintén, ráadásul az első néhány hónapot is túl kell élned, mire beindul az üzlet.


Olyat válassz, amit kicsiben is el lehet kezdeni! Jó ötlet lehet valamilyen szolgáltatás, amihez nem kell ingatlan (otthonról, akár a garázsból is végezhető), vagy egy kisebb bérleményben megvalósítható.


Csak néhány ötlet: webshop, fodrász, ilyen-olyan szerelő, takarító-szolgálat, stb.

2020. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem pénzfüggő. Legalább ne írjatok választ ha azt gondoljátok 2 milla nem elég. Oké persze, valahol ez nyílván realív, mert egy SpaceX megalapításhoz tényleg nem az, de csak hogy egy példát hozzak, a UPS 100 dollárral indult... és hol tart most.


Az én netes válalalkozásom 500ezerrel indult (aminek a nagyrésze marketing volt így is).


Kedves kérdező, ez abszolút az ötletedtől függ. Ha az eléggé egyedi és egy egy valós problémára jelent megoldást, akkor nem a tőkéd fog számítani, hidd el.

2020. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

@12:24


Pont ez a nagy csízió, hogy így nem lehet vállalkozást indítani hogy van X Ft-om, de semmi ötlet, de csak azért is vállalkozni akarok valamit. Ebből lesznek az olyanok hogy megnyitja a századik pékséget vagy hamburgerest a környéken, aztán kis idő múlva megy az egész a levesbe.

2020. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es vagyok.


Igen igazad van :)


Az is baj kérdező, hogy akár itt, vagy fórumokon nem fogsz jó ötletet találni. Halmozz még tőkét későbbi brand awarenessre meg marketingre, és addig is tanulj tanulj tanulj.


Sétálj sokat a városban meg bárhol és halmozz fel információt, hogy mit látsz, mit lehetne könnyebbé tenni stb. Beszélgess sokat emberekkel és azonosítsd a mondandókban, hogy na az ő életét mi tenné egyszerűbbé.


(Tudom ez nagyon sablon, de az én ötletem is egy random séta közben született meg... )


Ilyen helyen nagy valószínűséggel olyan ötletet kaphatsz majd, ami már létezik és nehezebb lesz belépned az adott piacra.

2020. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ha hosszútávú arany,ha rövidtávú akkor állampapír. Szerintem
2020. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!