Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Marketing mennyibe kerül...

Marketing mennyibe kerül vállalkozóknak??

Figyelt kérdés

szóval van egy kis üzletem és a facebbokon írok posztokat, de utálom az egészet, szerintem nem is csinálom jól

egy marketinges kellene, de olyan, akit én is megtudok fizetni

- még nincsenek rekord bevételeim...

szóval nézegetem a neten de mindenhol az van hogy kérjek ár ajánlatot, de annyi helyre irogatni feleslegesen... nem akarok... illetve az érdekelne, hogy szerintetek mennyi ennek a reális ára? nem akarom h át vágjanak????

Tehát egy olyan embernek aki meg ir mondjuk napi 1 posztot annak mennyit szokás fizetni? Facebbok érdekelne elsősorban, tudom más is fontos lenne de annyit már nemtudnék fizetni

nem muszály "vér profi" de azért értsen hozzá na...

van itt olyan aki ezzel foglalkozik, Ti mennyit szoktatok kérni?

vagy ha te is vállalkozó vagy és csinálnak neked akkor mennyiért?

segítsetek!!


2021. okt. 22. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem marketinges vagyok, csak hasonló területen dolgozok (ügyfélszolgálati vezető vagyok), de szívesen megcsinálom ezt neked napi 700 ft/áron ;)

Nem tudok árakat, nyilván függ attól, hogy nagy céget bízol e meg, vagy egy szabadúszó embert. Biztos hogy van olyan, aki eszméletlen összeget képes lenne elkérni ezért. De mint írtam fentebb is, ajánlatom áll. (Persze azért érdekelnek a részletek is, mit kell hirdetni és hogyan,milyen formában :D)

De nagyon szeretem az ilyesmit.

2021. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem a marketinges írja a fb posztokat + csak sima posztok (hirdetés nélkül) kb hangyafingnak felelnek meg.


Marketing az befektetés egy vállalkozónak.


Mi az üzleted?

Mit árulsz?

Kinek árulod azt?

2021. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hogyhogy nem a marketinges írja? akkor ki?

értem, hogy hirdetni kell, ezt tudom én is, de most a posztírás a kérdés, a hirdetést megoldom v. akkor hirdetéssel mennyi

2021. okt. 22. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:

a virtuális asszisztensre vagy a közösségi oldal kezelő írja ezeket.. Nagy cégnél persze együttműködik a marketing vezetővel, ki megtervezi az éves marketingkampányt.


Napi 1 posztot írd meg magad. Egy délelőtt alatt meg tudod írni a köv 2 hóna napi 1 bejegyzését, és még időzítést is elvégezted.


20-30e-ért már lazán találsz diákot, aki ezt megírja neked. Jofogáson is vannak akik vállalnak ilyet.

2021. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Katoonene ***** válasza:
Van egy uzleted(termeked szolgaltatas stb.) es sajnalsz 10 percet ajanlatkerot irni par helyre? Havi 2000-20.000.000 kozott mozog.
2021. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért válaszol az, aki nem tud értelmes választ adni? Majd írok, ha akarok, most itt kérdezek, gondolom nem tilos!
2021. okt. 22. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a fészbukot mert már vagy 10 éve a ciki kategória...
2021. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanulj alapokat! Ne probalkozz hülye trendekkel hanem tanulj stratégiát. Sajnos ezt nem lehet megúszni.
2021. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem privit, én nem tudok. Ajánlok neked anyagot ahonnan először érdemes tanulni.
2021. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!