Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy középkategóriás edzőterem...

Egy középkategóriás edzőterem nyitása mekkora összeg kb?

Figyelt kérdés

Leginkább a gépek, eszközök ára érdekelne

Legtöbb helyen nem írnak árakat, csak email-ben lehet érdeklődni róla.Amit egyelőre nem szeretnék, még csak az ötletelés megy.

kb 150m2-re gondoltam

(futópadból pl 3db-ra gondoltam, így könnyebb elképzelni a szintet amire gondolok)



2021. okt. 23. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Google a baratod. 1-2 millioval szamolhatsz gepenkent
2021. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy "ipari" futópadra például nyugodtan számolhatsz egymilliót, darabonként. Egy bonyolultabb elektromos gép (pl. egy lépcsőző) simán leeht 2-3 millió is. Ha mindent újonnan akarsz megvenni, szerintem alaphangon 30 millióval simán számolhatsz a gépekre.
2021. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
50-100 millió között minimum, ha nem hobbi gépeket akarsz pár izomzatra.
2021. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem írnak árakat, mert aki készpénzre aka vásárolni gépeket annak gőze sincs a vállalkozói létről!


Kezdő vállalkozó mindent bérel, aztán leírja költségbe főleg amíg még kezdő és nincs mögötte vagy 30 milliós tartalék.


Azért sem látsz árakat, mert bérlési konstrukció / hitel / lízing kérdése...Ha te ezektől eltekintve is vásárolni akarod, (akkor elég bátor vagy) egyedi ajánlat alapján fogsz árat kapni garanciaigény / karbantartás függvényében.


(ezek ipari gépek, nem osanos nagyinak való meg tv-shoppos, bírják mindennap a 8-10 óra üzemszerű használatot).

2021. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon alálőtték az előttem hozzászólók. Alaphangon 100 millió.
2021. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!