Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elkezdtem komolyan foglalkozni...

Elkezdtem komolyan foglalkozni sportfogadással, 1 hete csinálom és eddig 130.000 forint a profit. Nagyon jól ismerem a csapatokat tudom ki mire képes stb?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják rokonok is, ismerősök is hogy csak szerencse, meg ebből hosszútávon nem lehet élni, meg sokat keresni, de szerintem meg igen. Van itt aki megélhetés szinten foglalkozik sportfogadással? Illetve bizonyos összeg felett kell adózni a nyereményből?

2021. okt. 28. 03:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
92%
ismerősnek igaza van, majd arcul üt a variancia
2021. okt. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
94%

Ha 1000 meccs után is hozod ezt a szintet, akkor elhiszem, hogy tudsz valamit.


Addig meg marad az álmodozásod.

2021. okt. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
93%
Eldöntötted melyik végén állsz, kell oda is ember.
2021. okt. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
92%
ha ennyire nyereséges üzlet lenne a fogadói oldalról, már rég nem létezne ez a dolog, mert az összes fogadóiroda becsődölt volna...de mivel ők milliárdosok, így pont olyanokból élnek, mint te...
2021. okt. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
90%

Mi a celja a kerdesnek?


Tapsot varsz? Vagy burkolt reklam hatha valaki jelentkezik a tippekert amiért fizetnie kene

?

2021. okt. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
86%

El kell keseritselek.

Ez szerencse. Ha biztosra mész egy fogadásnál, akkor kicsi lesz az odds. Viszont még úgy is van ~10-15% esélye a másik két kimenetnek.

Szóval nagyon kis haszonnal van kb 85% esélyed a nyereségre.


Ha meglepetés eredményre játszol, akkor nagyot lehet nyerni, de csak az a 10-15% a valószínűséged...


Ráadásul nagy pénzt kell benne forgatni, hogy látható nyeremények legyenek.


Vannak akik tudják ezt nyereségesen csinálni egy ideig, de ott is hosszútávon a bank nyer.

Ez a lényege minden szerencsejátéknak.


Mindig a bank nyer.

2021. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
44%

Ez addig szep es jó mig egy vesztes szeriat ossze nem hozol, aztan az ismerősök adjak a penzt vajas zsemlere.


Nekem befektetesein vannak az elmult 3 honapban kb 15 milliot hoztak sokkal kissebb kockazattal

2021. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Na, majd kiemelem ezt a kérdést 3 hónap múlva, és meglátjuk mennyire vagyok konzisztens.
2021. okt. 28. 09:45
 9/71 anonim ***** válasza:
61%
Szeretettel várjuk a kiemelést
2021. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
21%

Ne foglalkozz SENKIVEL aki eddig hozzászólt, közük sincs a sikeres sportfogadáshoz.


1, Jól csinálod, ez eddig szép profit.

2, Meg lehet élni belőle.

2, Nem tartasz sehol, valóban majd 1000 meccs után kell visszanézni. Hosszútávon nagyon nagyon durva szériáid lesznek mind a pozitív, mind a negatív oldalon. Én is nemrég 1 hónap alatt a kezdőtőkém 20x-oztam (a bankrollom 2 egységét töltöttem fel, szerencsére meg is indult felfelé), majd utána 3 hétig mentem lefelé, és a felén vagyok kb. Ez ilyen, nem szabad csüggedni, de CSAK OLYAN PÉNZBŐL, ami erre van félretéve.

2021. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!