Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elkezdtem komolyan foglalkozni...

Elkezdtem komolyan foglalkozni sportfogadással, 1 hete csinálom és eddig 130.000 forint a profit. Nagyon jól ismerem a csapatokat tudom ki mire képes stb?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják rokonok is, ismerősök is hogy csak szerencse, meg ebből hosszútávon nem lehet élni, meg sokat keresni, de szerintem meg igen. Van itt aki megélhetés szinten foglalkozik sportfogadással? Illetve bizonyos összeg felett kell adózni a nyereményből?

2021. okt. 28. 03:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%

#10-nek igaza van amúgy. A sok inkompetens pontozta csak le.


#7, én pedig ebben az évben 50 milliót kerestem sportfogadással. Na akkor kinek hosszabb?


Meg lehet belőle élni, de hidd el, rengeteget kell tanulnod. Saját tippekkel pedig nem mész semmire, mert akkora tétekkel kell fogadnod ahhoz, hogy rendesen megélj, hogy pár nap alatt kivág a fogadóiroda.


[link]

Ez az egyik számlám a múlt hónapból. Kifejezetten sokáig bírta.

2021. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
76%
31-es válaszoló. Ha nem kamu vagy, és tényleg ebből élsz, akkor gondolom nem egy számlád van csak. Miért nem csinálod azt, hogy van pl. számlád, és mindenhonnan csak havi 300-400 ezret veszel ki, és elvileg akkor nem tiltanak le. Ne csodálkozz ha kiveszel 3 milliót 1 hónap alatt. Mi a jobb? Havi szinten 300-400 ezret kivenni hosszú éveken keresztül, vagy 1 hónap alatt kivenni 3 milliót, és letiltanak.
2021. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mennyiből áll új számlát szerezni? :D A legkevésbé sem érdekel, hogy lekorlátozták ezt is.
2021. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként bukott ötlet. Ugyanúgy kivágnak, hiába szedsz ki csak 400 ezret havonta. Nem ettől függ. Sok tényezős a sztori
2021. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%
Van tiktokon egy ismert tippmixes csávó, és vettem tőle egy tenisz stratégiát. Ő a videóban azt mondja hogy havi fix 450 ezret szed ki már hosszú ideje bet365-ről, és nem korlátozták. Mondta azt is, hogy volt hogy naponta 80-100 ezreket vett ki, és kb 1 hónapig bírta a számlája, utána lekorlátozták, később le is tiltották. Mondott 1-2 praktikát hogy ne tiltsanak le. Ő napi 15 ezer profitra lőtte be a stratégiáját, de ha pl 100 ezret nyer, mert úgy jött ki a lépés a stratégiában, akkor nem játszik 4-5 napig.
2021. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%

Hádész kutyája? Az az ember egy vicc. :D

Jegyezd meg, aki el akar adni neked tuti stratégiát, módszert, ami sportfogadással, forex-szel, részvény kereskedéssel vagy kriptoval kapcsolatos, az nagy eséllyel hazudik.

Aki pedig azt mondja, havonta 450 ezret szed ki a bet365-ről hosszú időn keresztül, az vagy 2 hónapról beszél, vagy kamu.

2021. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
78%
Azt pedig meg sem említem, hogy havi félmillióért nem éri meg ezt csinálni.
2021. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hádész kutyája nevű felhasználótól. Én nem gondolnám hogy teljesen kamu lenne az ember. Lehet hogy nem 100%-ig igaz minden amit állít, de hogy jobban ért hozzá, mint az ide kommentelők 99%-a,abban biztos vagyok:) Azt is elhiszem neki, hogy ebből él, és nagy pénzeket vesz ki ebből. Meg azért ne legyünk álszentek, ha nekünk is lenne több 10 ezres követő táborunk, akkor árulnánk tippeket:) Legalábbis én biztosan. Ki az a hülye, aki eldobna magától havi több millió forintot, ami csak abból folyik be neki hogy tippeket osztogat? És írtad hogy havi 450 ezért nem éri meg ezt csinálni. Szerintem ha csak sportfogadással foglalkozol főállásban,akkor lehet hogy nem, mert akkor inkább úgy van vele az ember, hogy elmegy 300-ért egy gyárba melózni, és nem stresszel, de hidd el hogy aki havi 200-250 ezret keres, annak ez egy álmomfizetés.én úgy vagyok vele, ha a havi 300 ezres fizetésem mellé, 200-250 ezret kitudok szedni sportofgadásból, akkor már tökéletesen elégedett vagyok.
2021. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%
Közel nem olyan jók a tippjei, amilyennek beállítja.
2021. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%
31es, nincs veletlenul telegramod? MJ Fuckin nevvel, egy Ronnie O Sullivenes keppel? Esku ra emlekeztetsz, szinten magyar nagy fogado, acc buyer..
2021. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!