Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül levédetni egy...

Mennyibe kerül levédetni egy cégnevet?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy vannak különböző osztályok, de nem találtam meg pontosan, hogy melyikbe tartoznék, meg őszintén nem is nagyon értem ezeket. Informatikai szolgáltatásokkal foglalkozok és ahhoz szeretnék cégnév alatt működni, most e.v.

2021. nov. 15. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Google-ba beírod, hogy cégnév szabályozás és egy rakás leinformálható jogász oldalán, valószínűleg a megfelelő törvényekre is hivatkozva megtalálod a tudnivalókat.

Te komolyan arra akarod alapozni a vállalkozásod üzleti sikerét, hogy egy névtelen oldalon ismeretlen emberek kút főből mennyire megalapozott válaszokat adnak neked?


Ha még mindig kérdésed van, akkor fordulj bizalommal a Szellemi Tulajdon

Nemzeti Hivatalához a védjegyoltalommal kapcsolatos kérdéseiddel. A weboldalukon elég sok mindent megtalálsz a különféle szerzői és iparjogi védelmi lehetőségekkel kapcsolatban.

2021. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!