Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen hobby munkát végezhetné...

Milyen hobby munkát végezhetnék az irodából ? ( havi extra 150/200.000-es bevétellel kalkulálva )

Figyelt kérdés

EV ( egyéni vállalkozó ) vagyok, a jelenlegi munkámból adódóan irodában tölthetem az időm, ennek nagy részét semmit tevéssel.


Ezt szeretném hasznosítani, mit ajánlatok?

Ingatlan ügynökön kívül semmi más nem jutott eszembe szinte .



2021. nov. 29. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted egy ingatlan ügynök az irodában ülve dolgozik?
2021. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármi, ami homeoffice-ban végezhető. Tipikusan a programozós melók ilyenek. Én is így dolgozom.
2021. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Építőmérnök vagyok, önkormányzatnál dolgozom, ott szoktam utat tervezni maszekban. Egy nap kb. 1 órát kell csak dolgoznom, a többi 7 óra pedig a maszek tervezésre mehet. Sajnos nincs annyi tervezési munkám, így szarrá unom magam néha egész nap.
2021. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Újságíróként dolgoztam régebben, a szerkesztőségben töltött napok úgy néztek ki, hogy 8-ból kb 3-at, nagyon max. 4-et dolgoztam. A maradék időmet maszek szövegírásokkal töltöttem ki, amivel megkerestem még egyszer annyi pénzt úgy, hogy a szabadidőmből nem kellett egy percet sem feláldoznom, tök jó volt.
2021. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha dőlnek a csokos ingatlanok akkor mindenképp érdemes lesz ingatlanügynökösködni, jelenleg felejtős. Mondom ezt 15 év tapasztalattal.
2021. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!