Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » AZ hogy lehet, hogy bármelyik...

AZ hogy lehet, hogy bármelyik ismerősöm csinál egy vállalkozást pár hónap múlva már új luxusautókkal jár? Ennyire dől a pénz ha vállalkozó az ember? Nem csinálnak semmi extra dolgot, webshop, műkörmös, fuvarozó

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem dől a pénz, de a vállalkozás lízingeli az autót.
2021. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha van egy vallalkozasod sok betellel, sok profittal akkor a szivas az hogy tul sok adot kell fizetni. Sokszor ilyenkor vallalkozasra vesznek autot, szamitogepet stb stb igy csokkentve a profitot ez ezzel az adot. Semmi nagy dolog nincs ebben, mindenki ezt csinalja.
2021. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
na meg azt se hagyjuk ki, hogy van egy asszem tízmillás(?) állami támogatás is, amit mondjuk teljesítményhez kötnek, de gyakorlatilag bárki "vállalkozó" kiválthatja, és elköltheti. (az, hogy ez mikor üt majd vissza, más kérdés. mo.n maradt régi ismerősök közül sokan ezzel játszanak, szerintem baromság, de majd a tizenötéves osztálytalálkozón meglátjuk.)
2021. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is hallottam erről, nagyon sokan felhasználták aztán elköltik erre-arra
2021. máj. 8. 19:56
 5/8 A kérdező kommentje:
sok értelme nincs munkavállalónak lenni akkor, csak robotol az ember, míg vállalkozóként fürdik a pénzben
2021. máj. 8. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Én is azt gondolom, hogy felveszi a támogatást, és autóra költi, ami azért lássuk be nem túl előrelátó.
2021. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
#5 akkor legyél vállalkozó... Mi tart vissza?
2021. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sincs értelme alkalmazottnak lenni. Mások mondják meg, mit hogyan csinálj, és a töredékét kapod meg annak az értéknek, amit megtermelsz.


De a vállalkozás nem olyan egyszerű azért, hogy valaki elkezdi, aztán fél éven belül veszi az A8-ast. Lízingelheti, meg hitelből fedezheti, ha szüksége van rá, és sokan sajnos belemennek abba a csapdába, hogy előbb megengedik maguknak a luxust, mint azt saját erőből fedezni tudnák.


Más kérdés az, ha mondjuk befektetőket kell szerezni a vállalkozásodhoz, akkor nem túl meggyőző egy koros Peugeot-val beállítani a tárgyalásra.

2021. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!