Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Írjátok le, mi könnyítené meg...

Írjátok le, mi könnyítené meg a mindennapjaitokat? TÖBB A LEÍRÁSBA

Figyelt kérdés

Ez lehet egy szolgáltatás, egy tárgy vagy bármi amivel kényemesebbé tudnátok tenni a napjaitokat( időt spóroltok, pénzt vagy akár energiát)

Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. dec. 6. 00:36
 1/10 anonim válasza:
100%
Home office munka 100%-ban -> Nem kellene utaznom -> üzemanyag, autó, idő.
2021. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Burgonyakoptató -> időspórolás, kényelem


Futópad -> idősprórolás, pénzspórolás, kényelem (maszk miatt), több energia


Szárító funkciós mosógép -> idősprórolás


Saját lakás -> pénzmegtakarítás, időspórolás


Fürdőkád -> kényelem


Ezeket tervezem venni.

2021. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy barátnő.
2021. dec. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Könyvelő
2021. dec. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
69%

A kérdező szerintem olyanra gondolt, ami még nincs :)


Én fejben egy olyan irányítható zseléfotelt alkottam meg, amely az agyhullámokat érzékelve képes a test bármely pontjára a legjobban eső nyomást kifejteni. Magyarul egy masszázsfotel lenne, ami tudja, hogy melyik pillanatban hol kell és milyen erővel megnyomnia, hogy jó legyen.

2021. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Igen valami olyanra gondoljatok amit nemtudtok csak úgy megvenni az internetről.

Köszi a foteles választ😃

2021. dec. 6. 07:10
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
2, van egy zsír új, három alkalommal használt futópadom, de nincs energiám hirdetni és szórakozni vele. Ha a szállítást megoldod, ingyen a tiéd (nem loptam, eskü, megvan a számlája) :D
2021. dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Hat oszinten pasz, most autora gyujtok, varom hogy a befekteteseim felfussanak, majd abbol hazat kene venni ha majd meglesz a 2. gyerkoc is
2021. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a lottó ötös eléggé megkönnyítené, mert befeketetném egy részét, aminek a jövedelmeiből megélnék és nem kéne dolgoznom, csak utaznék és élvezném az életet a párommal, meg a később a gyerekekkel.
2021. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Olyan szoftver, ami pontosan és helyesen írja le, amit diktálok neki. Szövegíró vagyok, rengeteget gépelek, és sajnos mindegyik program után javítgatni kell a szöveget. Nagyon meggyorsítaná a munkámat, ha nem kellene, és a kezem se menne tropára a billentyűzet püfölésétől.
2021. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!