Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresők, munkanélküliek!...

Álláskeresők, munkanélküliek! Mennyire hat ki mindennapjaitokra a keresgélés, elutasítások?

Figyelt kérdés
Én egy hónapja lesz lassan hogy keresek és kezdem mindenben a rosszat látni, nem tudok magammal mit kezdeni.
2012. márc. 21. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ez szar dolog nagyon. nekem 3 hónapig tartott olyan állást találni ahol 45ezret kapok havonta.

most fogok felmondani hóvégén, mert 2 hónapja nem kaptam fizetést...

már most félek, hogy megint 3 hónapig azon kell gondolkoznom, hogy mikor fognak vissza hívni bármelyik munkahelyről...

2012. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
45 ezerért mit kellett csinálni? Teljes időben ? Csak mert ez jóval kevesebb mint a minimálbér, de még a közmunka is jobban fizet.
2012. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell, hogy mondjam rám nagyon rossz hatással van /több mint 2 éve vagyok álláskereső 57 évesen/. Ez a helyzet személyiségromboló is és nekem ne mondja senki, hogy pozitívan kell hozzáállni , mert ha valaki pozitív hát én aztán az vagyok.Ezzel együtt szörnyű hogy még nemleges válaszra sem méltatnak így aztán még azt sem tudom, miért nem feleltem meg az adott pozícióra.A lehetőségeimhez képest is képzem magamat, érdeklődő vagyok szinte bármilyen korrekt munkát elvállalnék és mégsem kellek sehova. Nehéz ezt lelkileg feldolgozni!!!!!!!!!!
2012. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bizonyára tudja, sok múlik az önéletrajz megszerkesztésén, formaiságán, tartalmán. Remélhetőleg mindent ami előny beleírt, továbbá minden megpályázott állásra olyan önéletrajzot kell összeállítani, ami a munkakörhöz kapcsolódik.

Milyen végzettsége van? Ha esetleg lenne kérdése, nyugodtan írjon üzenetet, hátha tudok valamit segíteni.

2012. márc. 22. 09:56
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Számomra nagyon rossz,hogy munkanélküli vagyok.Feleslegesnek és egy nagy rakás szerencsétlenségnek érzem magam,hogy a férjem tart el,de a 2 gyerkőcöt nevelni kell,vinni reggel,hozni délután,és a férjemnek nem fix a munkaideje.Egyre nehezebben viselem,hogy itthon vagyok,naponta több óra szabadidőm van,amit munkával is eltölthetnék,és akkor kicsit javulna az anyagi helyzetünk.

Most kaptam egy álláslehetőséget,de olyan munkaidővel,hogy nem tudom vállalni,mert nincs aki vigyázna a gyerekekre.Szóval kissé reménytelennek tűnik.

Néha mikor már pár hétig semmi sincs kilátásba,nagyon elkeseredek.

2012. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 hónapja vagyok munkanélküli, küldtem önéletrajzokat, de még elutasítást se kapok, semmilyen válasz nem érkezik sajnos. (Önéletrajz jó, én is Hr-es voltam)
2012. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én pontosan két hónapja diplomáztam, és azóta keresek. Ez tényleg nagyon rossz dolog, hogy nincs értelme egy nap, miért felkelni. Már több, mint 60 helyre adtam be eddig és 4 interjún vagyok túl, amiből talán 1 játszik még. Megrémíszt, hogy nem tudok magammal mit kezdeni, a szüleim nyakán lógok huszonikszsok évesen. Hiányoznak az ismerőseim is ráadásul...De amíg nincs miből eltartani magam, addig egy fodrászt se engedek meg magamnak kb. Ez tényleg olyan örvény ami lefelé húz és nem tudom, mitől lennék jobban. Ha bekerülnék valahová akkor meg azért vágnának ki...és tudom, hogy nem a képességeimmel van a baj. Egyszerűen csak sz.r, szerencsétlen ember vagyok. De még ezt sem szabad gondolni vagy érezni, mert egyből látszi. :S Hát én kb. így viselem lelkileg. Szívesen elcserélném a diplomámat élettapasztalatra.
2012. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Milyen diplomával keresel munkát? Munkatapasztalatod egyáltalán nincs?

Én kicsit megbántam hogy középfokút végeztem, minimális tapasztalatom van.

2012. márc. 27. 11:27
 9/12 anonim válasza:
Építőipar...minössze 4 hónap gyakorlatom van. És Neked?
2012. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pénzügy-számvitel középfok, 3 hónap tényleges tapasztalat.
2012. márc. 27. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!