Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy indítok el egy vállalkozást?

Hogy indítok el egy vállalkozást?

Figyelt kérdés
Sajnos több mint egy éve munkanélküli vagyok. Nincs is nagyon lehetőség, ezért arra gondoltam nyitok egy üzletet. (konkrétan egy újságosra gondoltam, mert tudok egy jó kiadó üzletet, ahol nincs konkurencia), viszont nem tudom hogy álljak hozzá. Milyen papírokat kell beszereznem? Engedélyek? Úgy tudom a BT-hez nem kell kezdő tőke, de hol kell bejelenteni stb. Jó lenne, ha valaki segítene és lépésről lépésre leírná a menetét, mert szeretném ha szabályos lenne.
2010. szept. 6. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress egy ügyvédet és egy könyvelőt. Célszerű olyat, akit többen dicsérnek, nagyon fontos, hogy jól dolgozzanak. A munkahelyem előző könyvelője például milliós kárt csinált az elszúrt könyvelésével.


A cég bejegyzését az ügyvéd intézi, így ő el tudja neked mondani, hogy pontosan mit kell intézned, milyen papírok kellenek.

2010. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress rá a Google-ben arra,hogy Inmedio vagy van még egy másik hálózat, aminek nem jut most eszembe a neve.
2010. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!