Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzre van szükség egy...

Mennyi pénzre van szükség egy online vállalkozáshoz?

Figyelt kérdés

Tapasztalt emberek véleményére vagyok kíváncsi, leginkább olyanra aki már valósított is meg.


Tisztában vagyok benne,hogy ez a skála 0-végtelenig tart.

Ezért lennék kíváncsi konkrét példákra.

A szakmámat nem igazán tudnám hasznosítani az online térben ezért leginkább olyan területek érdekelnek amihez nincs szükség rá.

Elég sok minden érdekel,illetve autodidakta módon tanultam már ezt azt az online világról.

Pár példa érdekelne az irányokról.

Csak a sablonokat kérlek ne,tisztában vagyok vele.(ha azt szeretnéd írni inkább ne tedd!)



2022. jan. 4. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 30-40 ezer volt beindítani a sajátomat 2 éve, na, segített neked bármit is? Nem.


Újabb értelmes kérdés

2022. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mivel akarsz online foglalkozni?
2022. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Talán segitett volna kedves #1 ha nem is konkrétan írod le csak mondjuk az irányt és picit részletesebben.

Újabb értelmes válasz.


#2 Még konkrét terv nincs.

2022. jan. 4. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
De mihez értesz?
2022. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eddigi megszólalásai alapján semmihez:D
2022. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van weboldalam ami kb a domain és a tárhely árába került, meg pár 10 óra munkámba.. ez is online vállalkozás, ami ma már pénzt hoz. Meg van olyan oldalam is ami 1,5 millóba került.
2022. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!