Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő, induló vállalkozásnak...

Kezdő, induló vállalkozásnak milyen állami támogatások vannak?

Figyelt kérdés
Vállalkozást indítanék. Olvastam erről a vállalkozói start programról, de az most fel van függesztve, meg ahhoz nem tudom, hogy mindenképpen munkanélkülinek kell lennem? Nekem van állásom, 30 feletti vagyok, milyen lehetőségeim vannak állami támogatásra, vállalkozás indításához? Hol tudok ennek utánanézni, vagy utána érdeklődni?

2022. jan. 14. 04:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Tavaly január óta nincs vállalkozóvá válási, nincs pénz.
2022. jan. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
De van, egyik ügyfelem novemberben indított vállalkozást, 6 hónapig kapja a minimálbért támogatásként. Fejér megye.
2022. jan. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2, ne vadíts, ezekkel foglalkozom.
2022. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is fejér megyei vagyok. Olyasmi érdekelne, hogy pl. haszongépjármű vásárlásra van-e bármilyen állami támogatás induló vállalkozásnak.

A Széchenyi hitel Go az lehetőség lenne, de hiába kezdő vállalkozásoknak van, 1 lezárt üzleti évet kérnek. A kereskedelmi bankok vállalkozói hitelhez ingatlanfedezetet kérnek.

Ebben az esetben, csak a lízing vagy a bérlés marad?

2022. jan. 14. 07:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehetsz túl jó szakember hármas. Annyiban valóban félreírtam a dolgot, hogy nem novemberben, hanem szeptemberben indította a vállalkozását. Topp pályázat volt, hat hónapon keresztül a minimálbért kapja támogatásként. Ahogy írtam is, fejér megye. Egy hónapig regisztrált álláskeresőnek kellett lennie.
2022. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5, semmi köze ahhoz, ki milyen szaekmber, átvert a haverod.

Köynvelőként én is hetente érdeklődöm, van-e újra lehetőség igényelni, nincs.

2022. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem haverom, ügyfelem. Kapja a támogatást, könyvelem minden hónapban az utalását :D De ha ettől van merevedésed, akkor oké, hazudok én is meg az ügyfél is :)
2022. jan. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
De most kb lehetetlen 1 hónapig regisztrált munkanélkülinek lenni, mert ahogy beiratkozol közvetítenek ki utcát söpörni. Nem ronthatod a statisztikát. Tapasztalat.
2022. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előző.


ha jogosult vagy álláskeresési támogatásra, akkor nem kell elfogadnod a közmunkát amíg az álláskeresési jár.

2022. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van 9es, ezt elfelejtettem. Csak feltételeztem, hogy a kérdező alapból munka nélkül van vagy nincs ledolgozott 360 napja.
2022. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!