Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Internetes ruha áruházhoz...

Internetes ruha áruházhoz kell a ruházati eladó végzettség, vagy elég ha az ember bejegyezteti tevékenységnek a képesítés nélkül űzhető csomagküldő szolgálat-ot?

Figyelt kérdés
Köszi :-)))))
2010. szept. 9. 17:41
 1/2 anonim válasza:

Menj el a helyi önkormányzathoz, ott tudnak felvilágosítást adni. Én a 18. kerben voltam, ott nem kell végzettség, viszont bejelentési kötelezettséggel jár. Arról is adnak felvilágosítást.

Nekem a könyvelőm azt mondta, hogy azért a csomagküldő mellé vigyük be tev.körbe amit szeretnék árulni, szóval textil.. ruházat stb.

Sok sikert!

2010. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "csomagküldő szolgáltatás" az egy általános meghatározás, de be kell jelentened, hogy a webáruházadban milyen tevékenységet fogsz folytatni!

Ha bármilyen terméket ÁRUSÍTANI fogsz, akkor kell min. eladói képesítés (kereskedelmi)...


Ezen kívül speciális termékek árusításához kérhetnek még speciális végzettséget (pl. számítástechnikai shopnál informatikai ismeretek)...

2010. szept. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!