Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a leghatékonyabb üzlet/ügyf...

Mi a leghatékonyabb üzlet/ügyfélszerzési módszer digitális nyomtatásra?

Figyelt kérdés
Nagyon rentábilisan és nagyon jól tudok "keresni" csak ritkán. Tehát a kispéldányszámú könyvgyártásban (szakjegyzet, szöveges v ff rajzos könyv, feketével nyomott szórólap, sokszorítás és akár fénymásolás is), ami a főprofil, rengeteg kihasználatlan potenciál van. Csak félek az előre sokat fizettető aztán semmit sem hozó/garantáló reklámoktól. Illetve nem tudom, milyen média vagy verzió az, ami legjobban eltalálja ehhez a célcsoportot.
2010. szept. 11. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyit szerintem mindenképp megér a dolog, hogy ne itt kérdezz minket, laikusokat, hanem egy marketingszakembert. Persze bele kell fektetni egy kis pénzt, de megtérül. Mert ő valóban ért hozzá, mi meg csak tippelgethetünk.

Speciel én AdWords-öznék, az biztos. Itt is jobban jársz egy hozzáértővel, mivel a Google felé fizetendő összeget konkrétan meg tudja felezni, ami neked egyedül nem sikerülne.

2010. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki az a "mi"? Csak olyanok látogatnák, kizárólag ezt a weblapot, akik semmihez sem értenek?
2010. szept. 11. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, de kicsi az esélye, hogy pont egy olyan szakembert fogsz ki, aki ért a területhez, jó a szakmájában, és van kedve neked ingyen ötleteket írni.

Egyébként amit én írtam, szerintem az sem hülyeség, mert a marketingesünk szokott ilyesmikkel foglalkozni és mesélni róla.

2010. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi egyébként. Utánanánanéztem mi is az adwords. Eddig nem ismertem.

Amúgy, kicsit humorosabbra fogva, azért nem azt kérdeztem, hogy "milyen színűre fessem a lábkörmömet, mikor a BMI-m 18,9, a hajam szőke, de festett és a barátom metroszexuális?" mert engem ez érdekelt és hát fiú vagyok :))

Amúgy nem rossz az ötleted és tényleg azért ide írtam be, mert sokszor látom, hogy azért nem csak a bárgyú plázacicák csacsognak a gyakorikerdesek.hu-n, mondom hátha egy-két munkahelyi tapasztalat, ötlet stb stb. Üdv.

2010. szept. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!