Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kezdjek bele egy...

Hogyan kezdjek bele egy építőipari vállalkozásba?

Figyelt kérdés
A pénzzel nincs gond, az a kérdés, hogy hogyan kezdjek bele. Az ország nyugati felében élek. 25 éves vagyok.

2022. márc. 2. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Pénzzel nincs gond??? Azt csak hiszed!


Induljuk ki egy 6 fős brigádból.


- szerszámok PROFIK! 1 fúró 200+.

- kocsi

- bérek Akkor is, ha nincs meló!

- kenőpénzek


Melót kell felhajtani. Na itt buksz, ha nincs politikus ismerős, nem vadászol a helyi fővállalkozókkal,...

Másképp Kati néni konyháját burkolhatod, meg Béla haverod garázsába kötheted a villanyt. Ócsóé'.

2022. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reális amit az első ír!
2022. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van 25 millióm belekezdeni.
2022. márc. 2. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Aztán mihez értesz? Gipszkarton? Vb. szerkezet? Általános kőműves munka? Burkolás? Festés? Villanyszerelés? Ácsmunka?
2022. márc. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, de mégis milyen jellegű vállalkozás lenne?

25 mio-val gondolom nem fővállalkozásos házépítés ...


Neked mi a szakmád?

2022. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gépészmérnök vagyok, de értek a festéshez, ezekhez az alap kőműves munkákhoz, mert már kiskoromban is dolgoztam apámmal
2022. márc. 3. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:

6.-ra.


Én apámmal voltam vadászni kiskoromban. De attól még sem mesterlövész, sem afrikai safari vezető nem vagyok.

2022. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!