Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kell csinálnom hogy...

Mit kell csinálnom hogy egyéni vállalkozó lehessek, hogyan szerezhetem meg a vállalkozói engedélyt?

Figyelt kérdés
27F

2022. márc. 31. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem, már nem lehet igényelni, a régieket is le kellett adni megsemmisítésre.
2022. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, legalább a tevékenységi körök (teáor szerint) már megvannak?

Üzleti terved van már?

Mindenképpen tárgyald át a témát könyvelővel, mert nélküle az sem fogod tudni, hogy melyik adózási formát optimális választanod a tervezett tevékenységhez!

2022. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozónak övtj száma van, nem teáor. A többi részével egyetértek, irány egy szakember.
2022. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: bocsi, átugrottam az "egyéni" kitételt - arra fókuszáltam, hogy vállalkozás előtt egy csomó mindennek már abszolút világosnak kéne lennie az illetőnek...
2022. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez így van. Sosem a vállalkozás alapítása az első lépés. De még csak nem is a második.
2022. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Van több ötletem is, csak azt akartam tudni, kell e igazolvány. De köszönöm a válaszokat. Most már tudom hogy nem
2022. ápr. 2. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!