Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan oldal, ahol a...

Van olyan oldal, ahol a részvényekről, cryptovalutáról részletesebben írnak, de nem nagyon szaknyelven?

Figyelt kérdés

Olyan részvényt szeretnék venni, ami nemrég keletkezett, vagy esetleg már rég a piacon van, csak most valami változás történt, nagy változás lehet a részvény árában. Amiben valószínűleg nagy emelkedés lesz és nem baj, ha nagy kockázattal jár.

Úgy döntöttem, hogy minden hónapban befektetek 10 000Ft-ot. Diák vagyok, nem sok bevételem van, ez az az összeg, amit félelem nélkül be tudok fektetni, nincs rá szükségem. Ha beválik jó, ha nyerek kicsit, de ha nem, akkor sincs gáz.

Tud valaki olyan oldalt ajánlani, ahol erről tájékozódhatok, vagy konrét részvényt vagy valutát ajánlani?



2022. ápr. 10. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Bitocoin. A forraskod publikus, youtubeon andreeas antonop es michael sailor.


Kis kriptokat nem ajanlok mert azokkal 2-3 nyeres utan elbukod a penzed..

Reszvenyeknel meg abszalut nem igy mukodik a dolog... Maradj allampapirnal

2022. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Állampapírba nem érdemes ennyit fektetni. Nem hogy nyernék, de szerintem ezzel az inflációval még veszítenék is.

Köszi amúgy a tippeket, a többit megnézem.

2022. ápr. 10. 08:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelezte, hogy ketten válaszoltak, de mikor megnyitottam, már nem volt semmi. Ez azt jelenti, hogy törölve lettek? Pedig kíváncsi lettem volna
2022. ápr. 10. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, torolve lett :) ilyen egyertelmu lehuzast szerencsere a modok nem turnek meg
2022. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem igazan lett volna lehuzas
2022. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Celunk segiteni mindenkin nem lehuzni az elbereket
2022. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan oldal nem nagyon van, ahol bárki is garantálja neked a jövőbeli jó teljesítményt. Vagy ha igen, az legyen gyanús. Tippekhez, elemzésekhez én leginkább a következőket szoktam használni:

zacks.com

finance.yahoo.com

investing.com

2022. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!