Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját készítésű gyertyát,...

Saját készítésű gyertyát, hogyan tudok eladni? Kell hozzá valami engedély, vagy termék bevizsgálás? Illetve, ha valami tematikusat akarok készíteni, honnan tudom, hogy nem ütközik e szerzői jogokba?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ebből megélni nem lehet.
2022. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dekoraciokent aruld es ugy semmilyen kotelesseged nem lesz, egyszeruen rairod hogy nem vallalsz felelosseget nem rendeltetes szeru hasznalatert...


Szerzoi jog jo kerdes, ha pld disney karaktert akarsz akkor az jogkoteles, de ha egy sima angyalkat akarsz "lelopni" pld egy mesz szoborrol v barmirol akkor kutyat nem fogja érdekelni

2022. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha én mindenképp mondjuk egy könyvhöz, vagy filmhez kacsolódó terméket akarok készíteni? Hogyan tudnék jogot szerezni rá? Annyit láttam, akik ilyeneket árulnak, ők vajon hogy csinálják?
2022. ápr. 26. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!