Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy masszőr mivel tud kitűnni...

Egy masszőr mivel tud kitűnni a tömegből?

Figyelt kérdés

Mocskos megjegyzéseket hagyjuk, a masszírozás sok embernek a hivatása, segíteni akar a fájdalommal küszködőknek és roppant lebecsmérlő amikor a szexmunkásokkal veszik őket egy kalap alá.


Tehát, ha te jársz vagy jártál masszőrnél, mit hiányoltál, mit tartottál kifogásolhatónak, vagy mi volt az a plusz ami miatt bátran ajánlod az adott masszőrt az ismerőseidnek.


2022. ápr. 28. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos a tiszta, rendezett, kellemes és nyugodt környezet. Nem valami extrára kell gondolni, de legyen tisztaság, nem legyen rendetlenség, ne legyenek zavaró zajok.

Ha egy lepukkant lyukban dolgozik, vagy a kupis lakásában, akkor az nem olyan kellemes.

Az is fontos, hogy ne beszéljen egyfolytában. Pihenni, relaxálni szeretnék közben.

Sajnos még nem találtam ilyet :D És ismerőseim is mind erre panaszkodnak, hogy szinte egyfolytában beszélnek a masszőrök.

2022. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb, ha felajánlja a masszőr, hogy van-e kedve beszélgetni az embernek. Mert nekem van, hogy igen, van, hogy nem.


És hogy mi pluszt tud nyújtani? Pl. fejbőrmasszázs. Nekem valami isteni élméány volt, teljesen ellazított és beleborzongtam (olyan ASMR feeling), azt nem sok helyen lehet kérni.

2022. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyszín nagyon sokat számít. Csomó szépségszalomban van masszázs de amikor a kinti vihogás és beszélgetés behallatszik az baromi zavaró.

Szintén olyan vagyok, aki a csendet szereti, illetve jó ha egyértelmű milyen speciális masszázsokat ismersz.

2022. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Föláll egy sámlira
2022. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csendes, nyugodt környezet, kellemes, halk zene, gyertyák, illóolaj párologtatás ami nálam pluszpontot ér. És én is csendben szeretem a masszázst, nagyon ritkán van kedvem beszélgetni.
2022. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

azt én is tudom értékelni, ha a beszélgetés választható opció. ugyanígy értékelem, ha választható, hogy nyugizenét vagy japán patakcsobogást hallgatunk, mert előbbitől ki tudok menekülni néha a világból.

amúgy amivel tényleg ki lehet tűnni, az a hozzáértés és professzionalizmus. meg az elégedett emberek. én is úgy találtam az enyémet, hogy a baletttanárom ajánlotta akinek a gyógytornásza mondta hogy hozzá menjen.

2022. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Négykezes technikával.


Szerintem egy masszőrtől ez elég feltünő lenne!

2022. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!