Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha letettem a festő szakmát...

Ha letettem a festő szakmát egyből lehetek egyéni vállalkozó vagy alkalmazottan kezdjek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag lehetsz. Az más kérdés, hogy érdemes-e. Én javaslom, hogy pár évet dolgozz egy szakember mellett. Nem csak amiatt, mert a "szakma fogásait" el lehet sajátítani. Így rengeteg olyan dolog ragad rád, amit ha nulláról kezdesz, sok időbe és pénzbe telik elsajátítani. Például azt, hogy mi alapján árazd be a munkádat, honnan és milyen eszközöket tudsz beszerezni, amikkel a leghatékonyabban tudsz dolgozni, milyen helyeken érdemes és nem érdemes hirdetni a vállalkozást, hogyan kell egy ügyfélpanaszt kezelni... stb. És mindezt a munkaadód pénzén és kockázatára tanulod meg, nem pedig a saját károdon. Nem kell nagy dologra gondolni, már 1-2 év is sokat tud számítani.
2022. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazott mindenképp...
2022. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkalmazottkent kezdd mert sok olyan dologgal fogsz talalkozni amivel az iskolaban nem. Jobb ha nem vagy egyedul mikor egy problemaval allsz szembe, hanem ott a fonokod es a kollegak. Ezek kivul sok anyagot megismersz amit masok hasznalnak. Par ev es onalloan is fog menni a munka
2022. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!