Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Büfé/gyros-os nyitás víz és...

Büfé/gyros-os nyitás víz és csatorna csatlakozás nélkül?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az egyik vasúti megállóban gondolkodom egy büfé/gyros-os nyitásán büfékocsi formájában, azonban írt a máv, hogy nem tudnának víz és csatorna csatlakozást biztosítani.

Az lenne a kérdésem, hogy víz és csatorna csatlakozás nélkül valahogyan lehet-e egy ilyen egységet nyitni?



2022. máj. 10. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Valahogy biztos lehet, mert léteznek ilyenek.
2022. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyrosost biztosan nem, melegítő konyhát talán.

Azt tudod, hogy ha ott bérelsz akkor nem a háztartási árán kapod az áramot, hanem piacin?

2022. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen erre számítottam hogy drágábban kapom az áramot, olyasmiket találtam a haccp oldalán, hogy ha pl a saláta is konyhakészen érkezik akkor nincs szükség nála zöldség előkészítőre ami kétfázísú mosogató és kézmosó, ezért gondolkodom hogy vajon víz nélkül mennyire megoldható ha a gyros hús-t is előkészítve venném, sok olyan gyrosos bódét láttam már ahol szerintem nem volt víz csak nem tudom mennyire szabályos
2022. máj. 10. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Maximum kétkannás vízrendszerrel, ha jó fej a Nébih felügyelőd és hozzájárul. Kell kézmosó is mindenképp meg kétfázisú mosogató, de akkor meg kell külön bázis telephely hozzá, ugyanúgy haccp szerint kiépítve, ahol van külön kannafertőtlenítő helyiséged is, meg előkészítőid és ahonnan átviszed a cuccokat hűtőláncban a bódédba.


Emellett ha nincs víz, akkor hogy lesz a wc-d megoldva?

Mobil wc és szaniter konténert bérelsz?


Vagy kiépítheted, de kb egy soha meg ne térülő beruházás jönne ki belőle.


Inkább keress másik helyet.


Többe lenne a leves, mint a hús.

2022. máj. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehetséges, de nagyon bonyolúlt
2022. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Belátom így tényleg túl bonyolult

2022. máj. 31. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!