Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik az a szakmunka vagy...

Melyik az a szakmunka vagy fizikai munka ahova nem kell szerszám?

Figyelt kérdés
Vállalkozást alapítottam külföldön. De sajnos nincs pénzem saját szerszámokra. Melyik az a munka amit komolyabb szerszámok nélkül is lehet csinálni?

2022. máj. 12. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Kétlem hogy létezne ilyen amit ténylegesen 0Ft-ból tudsz űzni.
2022. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Kerítésfestés
2022. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Esetleg külön a kettő, oda se kell komoly szerszám.
2022. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Szobafesto. Ugy jonnek festeni h hengertol kezdve mindent megvetetnek aztan a vegen te kell kidobd vagy megtartsd
2022. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

"Ugy jonnek festeni h hengertol kezdve mindent megvetetnek aztan a vegen te kell kidobd vagy megtartsd"


Az azért nem semmi. Remélem ha újra akarom burkoltatni a fürdőszobát, nem nekem kell majd adni a szakinak a vésőgépet.

2022. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A festésen gondolkodok én is.

Bár bem tudom az a gép amivel a fa ablakot kell simára csiszolni mennyire drága, illetve megvetethetem-e az ügyféllel

2022. máj. 12. 13:17
 7/17 A kérdező kommentje:

*nem


Lehet bunkóságnak tűnik ez a "majd az ügyfél megveszi" dolog. De órabérben óriási a különbség. Egy olyan szaki akinek minden szerszáma van €40-60 / óra dolgozik (külföldieknek csak €35 fizetnek). Míg ha az ügyfél adja a szerszámokat akkor már elég €30-35 is fizetnie. Sokszor ilyen potom €25/h szúrják ki az ember szemét, amikor biztosítanak mindent.


Tehát akkor melyik az olcsóbb?

Nem kifizetni az anyagot de €50/h szakit bérelni vagy megvenni az anyagot és akkor már találni olyat is aki €25/h is megcsinálja.


(Ezek az árak kizárólag magánvállalkozókra vonatkoznak)

2022. máj. 12. 13:22
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Ausztriaban voltam szobafesto, ugynolyan bert fizetnek ha van szerszamod es ha nincs. Biztos nem szobafestesnel vannak ezek a szamok. Arrol nem is beszelve hogy par ecset es par henger ara kijon kevesebb mint egy negyed doboz festek arabol ... Mi meg sokszor letrat is vetettunk a kliensekkel... De mondom, lehet hogy nem ugyanott es lehet nem is ugyanugy dologozunk
2022. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért lényeges lenne, hogy mihez értesz?
2022. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9


Amihez kell ahhoz majd érteni fogok. Majd kitanulom.

Így is sokfelől, de kevés munkatapasztalatom van.

2022. máj. 16. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!