Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzből lehetne felépít...

Mennyi pénzből lehetne felépíteni egy komplett lovardát? Sürgős!!!

Figyelt kérdés
Tudom elég furcsa kérdés, de álmodozni lehet...nem?😅 Elég nagy területű telekre építeném (ha lenne pénzem 😅) sok dologra gondoltam amire szükség lenne: 2 nagy pálya, 1 kis istálló, 1 nagy istálló, Egy nagy füves rész körbekerítve, egy kisebb fedett pálya, egy szintén kisebb társalgó, a nagyobbik pályához egy lelátó, mobil wc zuhanyzóval és öltözővel...na meg persze egy nem óriási családi ház ahol laknék mellette egy parkoló a kocsival érkezőknek. Tudom, tudom elég vad álmok, de szeretnék értelmes válaszokat! Esetleg akik már belefogtak ilyenekbe tapasztalatokat szívesen fogadok. Természetesen az összegbe a takarmányt és az ilyeneket is figyelembe kell venni (na meg persze a félretett pénzt az állatorvosra vagy ilyenekre)

#építés #pénz #ló #lovarda #Építésiköltség
2022. jún. 26. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Surgos??? :))


Egy ekkora telek siman 100m korul van, haz istallo kert stb megint 100-150, lelatos fedett cucc siman 50-100. Szoval olyan 500m kornyeke lovak nélkül

2022. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
1-20 milliárd ft között.
2022. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 igazából csak nagyon kíváncsi vagyok:))
2022. jún. 26. 17:23
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Álmodozás....


10 eves elmúltál már? 😂

2022. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 hülye voltam, hogy azthittem csak normális válaszokat kapok🥰
2022. jún. 26. 17:32
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak álmodozás, akkor miért sürgős?
2022. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

5. Ilyen kerdesre? Milliárdokban gondlkozz!


Nem kicsit rohejes az allatorvosra felretett penz....


Morzsák... egy ekkora beruházashoz képest...

2022. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, nem tudok válaszolni, mert épp szarvasmarhafarmot veszek a képzelt pénzemből.
2022. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6 kicsit feljebb leírtam hogy igazából csak kíváncsi vagyok
2022. jún. 26. 17:57
 10/18 A kérdező kommentje:
Én lehet kicsit elcs*szett vagyok...nem gondoltam volna, hogy ekkora probléma kérdezni ha valamit nem tudunk. És igen még gyerek vagyok. Nem tudok még annyi mindent, mint egy felnőtt és igen ha nem tudok valamit akkor kérdezek. Most jöhetnek azok a "válaszok" hogy akkor kerdezd meg anyucit vagy apucit. És ha ők sem tudják? Az is baj ha álmaim vannak? És ha lehetetlen álmaim vannak? Akkor mivan? Semmi! Max. nem valósul meg. A felnőtteknek legtöbbször az a bajuk hogy a "mai fiatalok" csak a telefont nyomják. És igen. Nagyjából igazuk is van. Én próbálok más lenni. Tervezni, álmokat szőni..aztán meg ez a baj. Gyerekként nektek nem voltak álmaitok? Nektek sem volt jó érzés ha valaki lerombolta őket. Ti attól vagytok boldogok, hogy "jajj itt egy furi kérdés gyk-en akkor írjunk oda valami baromi "vicceset" mert nincs jobb dolgom"....én teljesen azthittem ebben a kérdésben semmi olyan nem volt amin nem lehetett volna túljutni. #8-as...neked most tényleg boldogabb lett a lelked, hogy ezt most leírtad? A #7-es szerintem még korrekt is volt, hogy legalább valami információt nyújtott a kérdésemmel kapcsolatban és én ezt segítségnek veszem attól, hogy nem biztos, hogy annak szánta. Tök lelkesen írtam ide ezt a kérdést, de mostanra már semmi nem maradt az ilyenek miatt. Ha még van valaki aki tud segítőkész választ adni annak nagyon hálás lennék:/❤️
2022. jún. 26. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!