Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzből lehetne felépít...

Mennyi pénzből lehetne felépíteni egy komplett lovardát? Sürgős!!!

Figyelt kérdés
Tudom elég furcsa kérdés, de álmodozni lehet...nem?😅 Elég nagy területű telekre építeném (ha lenne pénzem 😅) sok dologra gondoltam amire szükség lenne: 2 nagy pálya, 1 kis istálló, 1 nagy istálló, Egy nagy füves rész körbekerítve, egy kisebb fedett pálya, egy szintén kisebb társalgó, a nagyobbik pályához egy lelátó, mobil wc zuhanyzóval és öltözővel...na meg persze egy nem óriási családi ház ahol laknék mellette egy parkoló a kocsival érkezőknek. Tudom, tudom elég vad álmok, de szeretnék értelmes válaszokat! Esetleg akik már belefogtak ilyenekbe tapasztalatokat szívesen fogadok. Természetesen az összegbe a takarmányt és az ilyeneket is figyelembe kell venni (na meg persze a félretett pénzt az állatorvosra vagy ilyenekre)

#építés #pénz #ló #lovarda #Építésiköltség
2022. jún. 26. 17:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

Igen, nekem kicsit jobb lett, talán megértetted, mit jelent a "sürgős" szó. Ugyanis ha aztnem írtad volna bele, semmi gond nem lenne ezzel a kérdéssel.


Egyébként álmaim sosem voltak, céljaim vannak. De te még gyerek vagy, álmodozz csak.


8

2022. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%

"Egyébként álmaim sosem voltak"

Sajnálatos.

2022. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

10: ott voltak a válaszok! 1 és 20 milliárd ft közötti összeg. Nagyságtól, igényességtől függően...


Tartok tőle, hogy elképzelni sem tudod, mennyi az a 8-10 milliárd (ha a középértéket vesszük).

2022. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Mi Kanadában élünk, vidéken, a környékünkön ilyen árban lehet házat venni nagy telekkel, lovardával. Azért gondolom Magyarországon ez jóval olcsóbban jön ki. Ahová a lányom jár lovagolni, ott csak pár saját ló van, a többi ló bértartásban van, ezzel azért elég jól keresnek, illetve több lovat közülük használhatnak oktatásra. A lányomnak is ez az álma, de mondtam neki, hogy előbb egy jó végzettség, biztos munkahely, aztán lehet ilyenben gondolkodni.


[link]

[link]

[link]


Egyébként azért élünk itt, mert a férjemnek régi álma volt Kanadában élni vidéken. Szóval ha fiatal vagy, akkor merj nagyot álmodni, de tenni is kell érte.

2022. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ja, az első link nem jó volt.

2022. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#14 nagyon köszönöm ❤️❤️❤️❤️
2022. jún. 27. 11:37
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, nézelődj az eladó ingatlanok mennyibe kerülnek...


Ezek itt semmi pálya, meg lelátó, csak simán lovarda... és többszáz millió ft.


[link]

2022. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De persze van ott a zsebpénzednek megfelelő, párszáz-párezer ft-os is, Playmobil verzióban. :-DDD
2022. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!