Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megbízhatnak-e a vállalkozók...

Megbízhatnak-e a vállalkozók legálisan civil embereket?

Figyelt kérdés
A kérdésemet itt kifejteném. 17 éves vagyok, és utóbbi időben egy rokonom vállalkozásában tevékenykedtem, mint online szövegíró. Elgondolkoztam azon, hogy ezzel esetleg pénzt is kereshetnék más vállalkozásoknál, de nem tudom, hogy ezt megtehetem-e legálisan? Angolul ezt copywriting-nak nevezik, de fogalmam sincs, hogy esetleg ehhez kell e valamilyen vállalkozást kiváltani? A segítséget előre is köszönöm!

2022. júl. 4. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
18 évesen lehetsz csak vállalkozó
2022. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de ezzel tisztában vagyok. Lehet nem egyértelmű a kérdésem. A kérdésem inkább az lenne, hogy ilyen féle tevékenységhez kell-e vállalkozást indítanom, vagy egyszerűen megbízhatnak-e a vállakozások. Természetesen, ha ez vállalkozást igényel, nem kezdek bele.
2022. júl. 4. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Felvehetnek dolgozni

Megbízási szerződést is csak 18 évesen köthetsz

2022. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha tudod hogy nevezik ezt angolul, akkor annak is utána tudsz keresni a google-n, hogy mi az adózása az ilyen tevékenységnek.


nem is értem, hogy tudsz jó szöveget írni, ha nem az az első, hogy tudod használni a google keresőt

2022. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!