Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért nyílik ilyen sok fodrász...

Miért nyílik ilyen sok fodrászüzlet az utóbbi években? Többet költenek az emberek a hajukra?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 12:17
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez relatív, illetve attól is függ, merre laksz. Én vidéki vagyok, de nálunk nemhogy nyílnak, inkább zárnak a fodrászatok. Sajnos nekem is most új fodrász után kell néznem, mert a mostani azt mondta, ilyen alapanyagárak mellett már nem éri meg neki dolgozni. Annyival többet nincs képe elkérni a vendégektől,meg valószínűleg sokan annyit már ki sem fizetnének érte. Így inkább bezár, pedig imádtam, nagyon jó szakember. :(
2022. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én azt látom, hogy gombamód nyílnak, főleg a barber shopok, ahol a 6-7 ezres férfivágásra is fullra be vannak táblázva
2022. aug. 14. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy több nyílik. Inkább csak széket bérelnek. Ilyen mondjuk a BioHair. Ott is van 5-6 fodrász, aki csak széket bérel. Szakemberek, de nem kifejezetten a cégnek dolgoznak. Jelzik az adott városban, hogy van x szakember és van is a munkájukra kereslet így nyitnak egy nagyobb üzletet.
2022. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen is sok fodrászat volt, még a vidéki világvége falvakban is akadt.
2022. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt igen, hiúbbak lettek a mai emberek, másrészt többen akarnak nem alkalmazottak lenni, hanem önállóak, vállalkozók, mert gyerek mellett rugalmasabban tudnak így dolgozni s tervezni.
2022. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem egyszerű ez sem, mert sokszor a pénz nem jár minőséggel.

Biohair olyan, hogy 10-ből 9 alkalommal nagyanyám jobban levágta volna a hajam.


Akkor meg inkább fizetek egy Barber shopot.


De ott is ki lehet fogni jobbat-rosszabbat. Volt akin látszott, hogy csak túl akar esni rajta, olyan is lett az eredmény is. Szakállam 5 perc alatt letúrta rövidebbre és kész.


Másik fodrász ugyanazon a helyen legalább fél óráig csak a szakállammal foglalkozott, tök királyul megcsinálta.


De volt, hogy otthon testvérem vágta a hajamat, olyan jól sikerült, hogy mindenki dicsérte milyen jó lett. Pedig nem fodrász.

2022. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát én érdekes eddig maximum 1 vendéget láttam egyszerre a több székes barber shopokban is. Szinte mindig telefonozó/unatkozó fodrászokat látok bennük.
2022. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én úgy látom és hallom inkább, hogy nagyon jól megy és bőven elrak egy pár éve dolgozó huszonéves barber nettó 1 millió Ft körül. És ez a kezdés
2022. aug. 14. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként igen, rengeteg fodrászat van, talán túl sok is. Nem kell hozzà diploma, csak tanfolyam és tapasztalat szóval alacsony a küszöb.


Biohairrel kapcsolatban annyit hogy legutoljára a lány úgy vágta le a hajam hogy rendesen csíkok látszodtak a fejem hátulján:D szerencsére gyorsan nöl a hajam szóval 1 hét után már nem látszódott, de nem leszek visszajáró vendég az biztos :D


A legjobb a környékünkön egy panel földszinten lévö fodrászat 3ezer-ért, itt sikerült talán a legjobbra.

2022. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!