Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bejárónőként szeretnék vállalk...

Bejárónőként szeretnék vállalkozni (van egy ügyfélkör) de bővítenék és számlázni is szeretnék. Nyithatok erre vállalkozást es hogyan jegyezhetem be magam?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2022. aug. 19. 22:44
 1/7 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
77%
Nyithatsz, de minek? Ha csak magénszemélyek az ügyfelek lehetsz KATA vállalkozó(havi fix 50 000ft). De lehetsz így háztartási alkalmazott is, havi 1000 forint adóval(igaz ettől nem lesz se TB se nyugdíjad).
2022. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem köszi, semmiképpen nem katázok.

Altalanyadó vagy SZja, a kerdes hogy milyen néven jegyezhetem be magam?

2022. aug. 19. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod a katával?
2022. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
40%
Milyen néven? Ami a személyiden van.
2022. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Pedig katával jobban kijönnél.
2022. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyéni vállalkozóként a saját neveden (ami a személyiben van), gazdasági társaság alapítása esetén találhatsz ki a cégednek nevet, ami által a cégbíróságon bejegyeznek.
2022. aug. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Én aki vállalkozó és katázik, le lettem pontozva :DDD Mennyi hülye ember van itt te jó ég....
2022. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!