Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akinek saját vállalkozása...

Akinek saját vállalkozása van, és még nincs saját marketingese, ennek mi az oka? Miért nem szervezitek ki az online marketinget?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Jelenleg nincs rá pénze a vállalkozásomnak, de amúgy sem akarnám kiszervezni az online marketingemet, megoldom egymagam.
Jelenleg nincs rá pénze a vállalkozásomnak, de később szeretném kiszervezni az online marketingemet.
Lenne rá pénzem, de nem akarom kiszervezni az online marketingemet.
Van rá pénzem, és épp most van folyamatban az online marketingem kiszervezése, szóval rajta vagyok.
Már megvan a külsős marketingesem, elégedett vagyok vele.
Már megvan a marketingesem, saját alkalmazottam van erre a területre.
Már megvan a külsős marketingesem, bár nem vagyok elégedett vele.
Már megvan a külsős marketingesem, bár nem vagyok elégedett vele, fontolgatom, hogy lecserélem.
Saját marketinges alkalmazottat szeretnék, tehát még nincs, de tervben van, hogy felveszek erre 1 vagy több embert.
Egyáltalán minek az online marketing, eddig se foglalkoztam ezzel, ezután se fogok!!!!
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincs szükségem marketingesre. Így is annyi ügyfél talál be, hogy a héten már négyet vissza is kellett utasítanom, mert nincs kapacitás rá. Nincs hirdetésem meg semmim, csak egy sima WP oldal.
2022. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: nagyon szépen köszönöm a szavazatod és a hozzászólásod is! Milyen vállalkozásod van? Régóta benne vagy, hogy már ennyire "tapadnak" rád az ügyfelek? ;)
2022. aug. 18. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom fogalmad sincs a marketingrol... Elmondom a lenyeget. Ha tobb penzt koltesz ra mint amennyit behoz akkor nem eri meg. Annak meg sok ertelmet nem latom hogy miert kene mast megbizzak arra hogy egy facebook hirdetest vagy egy adsenset beallitson
2022. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
1-es vagyok. Fő profil a könyvelés, mellette tanácsadások, szabályzatok készítése, átalakulások, stb. 2019 óta van meg az egyik cégem, idén csináltam a másikat. Magában a szakmában kb 15 éve vagyok benne.
2022. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1-es nagyon szépen köszönöm a válaszod! 15 év, az szép! ;)

#3: nem értek egyet veled, de ettől függetlenül köszönöm a válaszod, értékes, amiket írtál. Pont azt szeretném megtudni, hogyan gondolkoznak erről a hazai vállalkozók. Bár ehhez jól jönne még vagy pár száz vélemény. :-D


Én magam szoftverfejlesztő vagyok, csak gondolkozom cégalapításban és bővíteném a profilt az IT-n kívül, és gondoltam némileg felmérem itt is, mekkora az igény erre..megnyugtatok mindenkit, hogy nem csupán a gyakorikerdesek alapján fogom ezt megítélni, de minden egyes plusz vélemény egy új ember nézőpontja, és ez kell. Lévén, hogy a terület felé megvan az affinitásom, ezért én sem szervezném ki a marketingem másnak, hanem én csinálnám, csak ugye nem vagyunk egyformák. Meggyőződésem az is, rengetegen eleve nem is tudják, milyen lehetőségek vannak az online marketingben és azokban mekkora a potenciál - nem feltétlen a nyitottság hiánya miatt, hanem egyszerűen nem jutnak el hozzájuk ilyen információk.

2022. aug. 18. 14:13
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Én marketingszöveg-író vagyok, van egy pici rálátásom. Szóval a pénzt sajnálják rá sokan. Vagy azért, mert nincs, vagy azért, mert azt hiszik, nekik is megy. Mint a 3-as, aki szerint bárki képes beállítani a Facebook hirdetéseket vagy az Ads-et. Neki egyébként spec. lehet, hogy tényleg megy, de pont a PPC hirdetéseknél sok vállalkozó egy rakat lóvét eléget, mire belátja, hogy kéne marketinges, mert rendre szarul állítja be a célzást, és kattintás ugyan van, de tényleges vásárlás nincs.

Meg hát amúgy halkan megjegyzem, nem segít a szakma megítélésén, hogy marha sok önjelölt marketinges kókler van, akik hangzatos ígéretekkel levesznek egy rakás pénzt az ügyfélről, de érdemi eredmény nincs. Sajnos baromi könnyű belenyúlni, mert több az ilyen, mint a normális, és 2 ilyen eset után már nem nagyon akar egy harmadiknak is pénzt adni - érthető módon.

2022. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

ha szoftverfejleszto vagy miert nem leszek contractor egy kulfoldi cegnel? en igy dolgozok, eves fizu 130k USD + reszveny opciok. Ez melle en semmi kiegeszitot nem vallalnek, de lehet te nalam joval energetikusabb vagy.


Nagyon sok ceg van aminel hasonlo vagy akar jobb lehetosegek vannak, nem ertem miert dolgoznal ropiert hazai cegnek

2022. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
leszel
2022. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Kiszerveztem. Az egyik elégetett 500e-et.. eredmény nulla. A másik ugyanazt az eredményt érte el, amit én is el tudok érni. Ezek után felesleges kiszerveznem.
2022. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Minek nekem marketinges? 0 hirdetés mellett több melóval megtalálnak jelenleg, mint amit el tudnék vállalni.
2022. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!