Szalon neveket valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Műkörmös vagyok, mellette babák, felnőttek füllövését is, illetve a migrén piercing és shen-men piercing szúrását is végzem. Szalonomnak keresek olyan neveket amik jól csengnek, ötletesek és magukba foglalják ezeket a szolgáltatásokat, bár ez nem fontos. Árasszatok el kérlek ötletekkel!

Előre is köszönöm mindenkinek puszi pacsi!❤



2022. szept. 8. 19:21
 1/6 krwkco ***** válasza:
100%

Pl. vannak ilyenek:

Mónika Nails & Pedicure & Piercing

Ha bejönnek, tudják, hogy hogyan szólítsanak és mit kérjenek.

Praktikus.

2022. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A Mesterlövész
2022. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Szendi Szalon. :):) Szerintem ez pl aranyos. De mondjuk lehet pl, a szendvicsre asszociálnának; úgyhogy inkább pl így Sandy,Sendie, stb. Vagy még pl sh-val (kiejtve Sendi), vagy Z-vel az elején. Rájöttem mégvalamire; a Sand még homokot, a Send küldést jelent. Amúgy lehet, hogy onnan jött az ötletem, hogy egy Szandrás kérdéstől jöttem. :):) És akkor még így próbálgattam, hogy Szandó esetleg; és akkor abbólm jöhetett, hogy ,,Szendó" xd. :):) :)


Sinilinda-Salon -fülbelövés-műköröm ---még akár így alá gondolatjelekkel leírva színes öntapadóssal az ajtóra. Gondolatjeleket még az egymás alá. Ezt a nevet most találtam ki. Sz-szel ejteném. De akár lehetne még Sz-szel is írni, ha akarod; de nekem S-sel jobban tetszene pl. És akkor ezeket pl ilyen ezüstös, nagyonszép, írott betűtípussal pl egy táblán, v üvegajtóra, fülbelővés műköröm ezek vagy világos kékeszöld, ami inkább kék, és alá egy királykékhez hasonló; vagypedig pl fölső gondolatjeles élettelteli narancssárga; másik meg ilyen arany kicsit narancsos árnyalatú citromsárga szintén élettelteli. Ja és akkor az S-betűnek, hát, az elsőnek az alja mindenképp bekunkorodhatna picit, de ne túlzottan, hanem elegánsan, romantikusan; és az S-betűk lehetnének kicsit nagyobbak; mint a többi. :):) Erről a kérdésről ez lett egy ilyen vízióm. :) :)

2022. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:
64%

"Sinilinda"

Lehet egy c-t is tenni az elejére. :-)

2022. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Ja, csini az jó. :):) :) :):) #8. voltam. :):)
2022. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
64%

Szépségkuckó,ha na-ra végződik a neved,akkor Edinails,Krisztinails,stb. Ezek jo osszetett nevek vagy

Edinails& Piercing

Ezek az otleteim

L

2022. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!