Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pénz keresés fiatalon?

Pénz keresés fiatalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az volna a kérdésem, hogy 17 éves vagyok Gimnáziumba járok.

Emellett havi 3* vállalok diákmunkát és ez hoz kb havi 30 esetleg 40ezret(munkától függ) na de a kérdése az volna,hogy hogyan tudnék ennyi idősen több pénzt keresni. Esetleg mibe fektessem ezt a 30-40ezret vagy ha spórolgatok akkor többet. hogy ez nekem egy idő után hozza a pénzt havi szinten akár. Természetesen ha munka van vele ez számomra nem gond sőt igazából örülnék is neki mivel még több tapasztalatot szereznék. így hát akár pénz nélkül akár pénzel mivel tudnék többet csinálni? Előre is köszönöm az ötleteket.



2022. szept. 28. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Ne viccelj már, én 20 éve is összehoztam havi 20-25 ezret diákmelóval. Szerintem csak rossz helyen dolgozol.
2022. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
havi 30 megvan és havi 3* dolgozom, de a kérdés nem erre irányul. hanem főleg enneka 30 ezernek a befektetésére
2022. szept. 28. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd félre, jó lesz tanuláshoz, te befektetni amíg nem vagy 18 még nem tudsz önállóan úgy sem, csak szülővel.
2022. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából szülők tudnak segiteni, csak ötlet kellene, de értem mire gondolsz
2022. szept. 28. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik bankfiókban dolgoznak befektetési tanácsadók, akik be tudják mutatni a bank befektetési termékeit, lehetőségeit.


Érdemes valamilyen előtakarékossági számlát nyitni, amin jobban kamatozik a pénzed, mint ha csak egy lekötött betétben tartod.


Nézz körül a diák (vagy akár nem csak diák) munkák között és keress olyat, ami jobban fizet, mint a mostani, így több pénzt kereshetsz vele.

2022. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!